Yarın askere geri dönüyor ama huzursuzum yardım eder misiniz?

Erkek arkadaşım askerdeyken bana demişti ki bilmediğin çok şey var eskiye dair gelince anlaticam ama dün sorduğumda anlatmadı neden anlatmaz ki? Sırf o da değil bir sorunu var gibi ama anlatmıyor.Gitmek istiyordu geri askere çok bunaldı burda akraba arkadaş derken kimse rahat bırakmadı ama ilk bana gitmek istemiyorum dedi ilk defa şaşırdım. Yani bir insan neden anlatmaz,paylaşmaz ki kız arkadaşınla?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Seni üzmek mutsuz etmek istemiyorum ama bazı sebepler aklıma geldi

1- Askerlik psikolojisi bunalmış olabilir. Yardan ayrı diyardan ayrı

2- Askerlik esnasında yaşanan askerliğe alışamama sevememe gibi problemler

3- Askerliğini yaparken tanıştığı aşık olduğu bir kız olabilir ama memleketinde de onu bekleyen sen varsın onu seven ve askerdeyken bekleyen çünkü erkekler askerken onu bekleyen sevgililerini hep ayrı tutarlar sen ve o arasındaki bocalama

4- Yani insan neden kız arkadaşına anlatmaz paylaşmaz sözüne kesinlikle katılmıyorum. Çünkü her erkeğin kızlar ile paylaşamayacağı şeyler kızlara anlatamayacağı anlatsada kızın anlamayacağı kendini o erkeğin yerine koyamayacağı için anlamaya çalışsa da durumu kavrayamayacağı şeyler olabilir.

Aynı kızların erkeklere anlatmadığı - anlatamadığı ve hiç bir zaman anlatamayacağı şeyler olduğu kız kıza çözdüğü şeyler olduğu gibi erkeklerin de vardır erkeğin tek başına veya erkek erkeğe çözdüğü şeyler

Bunların hepsi olabilir hiç biri olmayabilir daha farklı sorun da olabilir (bu maddelerden en kuvvetli ihmimal 2 ve 3)

1|0
    0|0
    • Askerliği cok rahat sevdiği arkadası da var orda burda bunaldığı icin orayı huzurlu olarak görebilir orda rahattı cünkü ayrıca askerlik boyunca bir tek sorunumuz bile olmadı sadece izine geldiği zaman oldu iste.Ya evet belki kavrayamıcam belki istemiyor bir sebepten ama bana askerdeyken cok istekli söylüyordu anlatıcam falan diye misal ailemle de cok tanısmak istiyordu ama şimdi tanıstır diye bir şey duymuyorum.

• Olabilir. Askerde asık olduğunu sanmıyorum cünkü cok iyiydik hiçbir sorunumuz yoktu aklımı meşgul edicek bir kuruntu bile olmadı. Hatta carşı izinin de özlemekten ağlıcak duruma geldiğimizi hatırlıyorum. Askere gittiğinde bana burda düşünülcek cok zaman oluyor , sevmeyi de sevilmeyi de öğrendim,hatalarımı da öğrendim demişti ilk zamanlar sonra izine gelmesine bir kac gün önce ben dedi askerlik bittiği zaman söz nişan istiyorum dedi bunu annesine de söylemiş belki bu kadardan pişmanlık duruyor

• İlk izninde de bir sorun yoktu bu ikinci izinde neden böyle oldu bilmem cok bunaldım kafam rahat değil herşey birşey yapalım diyor keşke gelmeseydim diyor dün de bana burda hiçbirşey değişmemiş diyor dün de sordum yüzük meselesini düşünüyormusun diye o da o ALLAH'ın emri diyor anlamadım ki hiçbirşey nasıl anlıcam cok yakın olduğu arkadası var ona sorsam yanlıs olur herhalde hem de söyler sorduğumu ne yapmam gerek?

Erkekler Ne Diyor 2

• bolbol dayak yiyodur ondan olabilir sen komutanın nasıl biri die sor ordan alırsın cevabını bnde

0|0
    0|0
  • gider gider bal gibi gider kimler gitmedi ki, takmasın kafasına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Baya derin mevzu var..

0|0
    0|0
  • tanıdım seni.. zamanı vardır anlatcağnn

0|0
    0|0
    • Tanıdım seni derken? :D

• benmde bi arkadşm vardı askerde değişmşti ama aklı başına gelir mutlaka bi sıkıntısı olablr hemen başka birisini sevio falan die aklınada gelmesn seni sevmese asla asker yolu bekletmez

• Askerdeyken değişmedi ya izine gelince değişti ne biliyim cok da ucurum bir değişim yok sadece birşeyler var kafasında bunları anlayamıyorum.

Yükleniyor...