Yağ yakımı için hangisini yapmalıyım?

yağ oranım biraz fazla. Sadece kardiyo mu yapmalıyım yoksa kardiyodan sonra ağırlık mı çalışmalıyım?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• ilk ağırlık çalışma yani
    şınav mekik squat falan yap. 10 dk
    sonra 30 dk 3.5 km 4km falan koş

beslenme olarak ta protein den zengin karbonhidrattan düşük
    vitamin mineralden zengin ++++ sağlıklı yağdan zengin zeytinyağı ve tereyağ alman lazım. yağ alırsan yağlanmazsın karbonhidrat alırsan yağlanırsın.
    insülin hormonundan dolayı.
    her nese normal beslen 2 lt su iç
    20 günde 4 kilo. gitti benim. 182 80 dim 182 76 yım.
    ve 5 gündür de spor yapmıyorum evdeki badana işinden dolayı. ona rağmen yani :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cardio ağırlıklı çalışıp, ağırlık antrenmanı da yapman senin için en iyisi olacaktır. Ağırlık antrenmanında, kol-bacak ve göbek bölgelerindeki yağların yakımı hızlanacaktır. Bol su tüketmeli ve oldukça dikkatli beslenmelisin. Sağlıklı yiyecekler tüketip, şeker-un-yağ ve zararlı şeylerden kaçınmalısın.

0|0
    0|0
  • En güzel kardio koşmak ve tempoli yürümek. Yağ oranın ne kadar bilmiyorum ama bayanlarda ağırlık çalışarak fazla yağ yakımı gerçekleşmiyor. erkekler gibi hızlı gelişim olmadığı için kas geç gelişiyor. bu yüzden de büyüyen kasın yaktığı yağ artar küçüğünde ona oranla daha az öyle düşün. kardiyonu ve diyetini yap 3 ayda en az 10 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • 1 ay boyunca düzenli spining ve beslenme yap hiçbirşey kalmaz. Benim alt göbek ve yanlar vardı. Spining sayesinde hiçbirşey kalmadı

0|0
    0|0
  • Ben agirlik yapip sonra kardio yapiyorum.

Agirliklan hizli sekerleri yakiyorum sonra kardio ilen direk yaglara ama artik yapmiyorum cunku gerek kalmiyor asil is beslenmede bitiyor

0|0
    0|0
  • diyeti düzenli bir şekilde uygulayıp bol su içmelisin önce. kardiyo yağ yakımı için destek olur. ağırlıkda yapabilirisin. sport şart

0|0
    0|0
  • Azcık benzin koy cok yag cok duman yapar

0|0
    0|0
  • bisiklet sür 110 kilodan şu an 68 kiloyum 1 senede yağ flan kalmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Agirlikta calismalisin kombi ilk once kardiyo sonra agirlik.
    Agirlik sekillenmene saglar ve sıklastirir kaslarin guclenmesi lazim yoksa erir oda iyi degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...