Hagi mi Zidane mi? Değerli futbolseverler sizce hangi daha iyi?

Hagi mi zidane mi ? Sizce hangisi daha iyiydi ? hangisi daha büyük futbolcuydu ?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• zidane dünyaya mal olmuş bir futbolcu

0|0
    0|0
  • hacı cidden kınadım seni ya senin bu yaptıgın selcuk sahinle - iniestayı karıslaştırmak gibi bişey tamam hagi ye kimse kötü futbol cu demedi cok iyi futbolcu ama zidane yle kıyaslayacak kadar değil duygusal düşünen arkaşlar var onlara bişey diyemem onlara sorsan hangisi

daha iyi takım desen gs mi real madrid mi gs der zidane dediğin adam göremeyecegin kadar buyuk bi yıldız futbolun bittigi nokta o adam bnce başka yerde anlatıp söyleme gülerler

0|0
    0|0
  • karşılaştırmak bile yanlış tabiki zidane

0|0
    0|0
  • Hagi Fransız veya İngiliz olsaydı Hagi derdim. Sonuçta milli takım bazında olsun kulüp bazında olsun Zidane'ın oynadığı futbolculara bakın Hagi'nin oynadığı futbolculara bakın. Üzülerek Zidane diyorum.

Dipnot: Zidane hayatı boyunca hiç ofsayta düşmemiştir;)

0|0
    0|0
  • soru mu bu pehhh.. Zidane dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyun kurucusu hagi kim ya? gidin alex' le kıyaslayın onu pehhh

0|0
    0|0
    • işte kazmalax ile hagiyi de siz kıyasladığınızda bizimde böyle zorumuza gidiyor sanırım durum anlaşıldı;)

• hagi fifa sıralamasında 25 sırada geciyor 10 numaralar arasında en iyilerden barcelona real madrid oynadı italya brecia oynadı barcelona kaptanlık bile yaptı

• arkadaşım neyin kafasını yaşıosun ? zidane ile hagimi kıyaslanır.. pehh

• yetenek olarak hagi zidane aşaya kalmaz uzaktan atığı goller hep 35 40 m2 paslarda zidane aşaya kalmaz zidane avantajı fransız olmasıdır hagi brezilyalı olsaydı en az zidane kadar gündemde olurdu zaten fifa tarafından 25 futbolcu seçildi

0|0
    0|0
  • Zinedine Zidane

0|0
    0|0
    • Aslında gsliler dışında çok tepki alcagımı düşünüyorum.

• suvarim de gs lidir sevmediğim tek huyu :)))

• zidane reyizzzz 2006'da kırmızı görmeyip kupayı alsaydı şuan maradona filan konuşulmazdı dünyanın gelmiş geçmiş en iyisi olurdu şuan ilk 3'te bence.

• ya sırf turkiyede oynadıgı için hagi ama zidane inanlmaz bi topcu

0|0
    0|0
  • ikisi de farklı tarzda oyunculardı karsılastırmak yanlış olur bence ikisinin de iyi yaptıkları ve yapamadıkları şeyler vardı ikisi birden büyük oyuncuydu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...