18 yasindayim celimsiz gozukuyorum millet cocuk saniyor ne yapmaliyim?

18 yasindayim184 boyum var 68 kiloyum yasitlarima gore cok celimsizim herkes itip kakar oldu kendimi savunmak ve kuvvetli hissetmek istiyorum keske kuvvetli olsaydimda kendimi savunabilseydim demek istemiyorum kavga istemiyorum sadece kendimi savunmak istiyorum tavsiye verebilirmisiniz

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüven depola kardeş

0|0
    0|0
    • Gercekten bende en eksik olsan seylerden bir tanesi nasil yapabilirim

• Tamamdir sagolasin dostum

• Önemli değil kardeş

Kızlar Ne Diyor 4

• Spor yap

0|0
    0|0
  • ben çocuk değilim de

0|0
    0|0
  • 18 yas cocukluktan cikti cikacak durumu zaten :))

0|0
    0|0
  • Karateye git. ya da kilo aldirici besinler ye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim be çocugu sen kendini öyle hissediosun mesela benim boy 1.70 kilo 74 sakal bırak hem hava katar hemde büyük gösterio mesela normalde bana yandan geçerken 16.20 arası bakarken sakal bırakınca :D 30 a kadar yolu oluo örnegin benimde yaş 18 asıl çocuk benim 1.70 boy ne l*n :((

0|0
    0|0
    • Eyvallah kardesim :)

• İtip kakanlar hakkında konuşuyım biraz :) onlar 1. adam değil 2. onlar sadece kızların dikkatini ve sınıfta veya dışarda bende burdayım hey yaşıyorum demek dikkat çekmek için yapılan şeyler benimde okulumdakiler böyleydi birini dövsem sıkıntı değil 25 kişide mal olunca bende senin gibi oturdum 25 inidemi dövüyim a. mk :)

• Sana o an oyle diyen kişiye o an ama direk bir kafa at sağlam senden bunu bklemez bile sonra zaten birsey diyemez etkisinde kalır

0|0
    0|0
    • Bazen gercekten bunu yapmak istiyorum

• Yap bunu kaybeden sen olmazsin doğrusu bu kardeşim sen sustukca hep üzerine gelirler

• Spor yap kardeş

0|0
    0|0
    • 5 sene basket oynadim dersler yuzunden biraktim bu olaylardan sonra tekrar baslicam

Yükleniyor...