Sizce ne yapmalıyım? İzmir'e geçersem bir yolunu bulabilir miyim?

Erkek arkadaşım sakız adasında askerlik yapıyor, orada askerlik yapmasının sebebi benim giriş-çıkışlarımın daha rahat olabileceğini düşünmesiydi, ve ben de oraya gideceğimi garanti ettiğim için, atinadan sakız adasına gitmenin bir yolunu buldu.

Sorun şu ki; ben sakız adasına geçemiyorum, baş vuru yaptım fakat eksik evraklar olduğu için vize baş vurum reddedildi. Erkek arkadaşıma durumu defalarca izah etmeye çalışmama rağmen, beni anlamamakta ısrarcı davranıyor. Bazı gemi turlarının numaralarını alıp, eğer vizesiz olarak geçiş yapabiliyorsam, bunu yapmak için, başvurmak istediğimi söyledim, ama bu hafta için ya da yakın bir tarihte böyle bir tur yok.

Son çare olarak bugün izmire gidip oradan bir yolunu bulmaya çalışacağım, ki bulamayacağımı da biliyorum ama, en azından verdiğim söz için çabaladığımı göstermek istiyorum. Kendimi kendime ispatlamak istiyorum, erkek arkadaşım işe yaramaz olduğumu bile düşünüyor... Ve gitmezsem beni ayrılmakla tehdit bile etti.

Onun esas kişiliğini gördüğüm için, soğudum. Tüm bu olaylar bana onun gerçek anlamda kim olduğunu gösterdi.

Sadece yalancı çıkmak istemiyorum... Sonuç hep aynı zaten...

sizce ne yapmalıyım?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Üzgünüm ama vizesiz geçemezsin.

Banka hesabında iki üç binlira kadar bir paran varsa vize alman biraz kolaylaşır.

Zaten vize başvuru formunda (schengen) gerekli tüm evraklar var otel ve uçak rezarvasyonunu internetten yapabilirsin everaklara birde hesap cüzdanı fotokopisini ekledinmi tamamdır.

0|0
    0|0
    • üç ay başvuru yapamıyorum, para var ama...

• Bu güne kadar hiç red yemedim ve öyle bir şey olduğunu sanmıyordum hatta şimdi internetten baktım öyle bir şey gerçekten yok. Eksik evraktan kasıtlarını bildirmişlermiydi sana

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• asker adamın düşünüp kafayı yiyecek çok vakti olur. eğer ki erkek arkadaşın doğuda askerlik yapıyor olsaydı, hiç böyle sıkıntılar yaşamazdınız.

Kaldı ki, gitmenin bir yolunu bul... söz verdiğin için değil, sana ihtiyacı olduğu için...

askerliği yapmayan, anlayamaz bunu...

ben o çocuğun ruh halini tahmin edebiliyorum...

0|0
    0|0
  • aman be arkadaşım ne kadar çocukça ve afedersin aptalca sıkıntılar ediyor bu harbiden şaştım bir ilişkiyi böylesine saçma sebeplerden dolayı yıpratıyorsunuz

0|0
    0|0
    • ama tüm bu sorunlar benden kaynaklanmıyor ki, elimden geleni yapıyorum ve askerliğini orada yaptığı için beni suçluyor.

• gitme kız gidip napcan zaten terkecedek ileri de vermezsen de ayrılırım filan der o sana benden demesi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...