Üzgünüm ben... birileri yardım edebilir mi?

sen beni mutlu edemezsin..çok ilgi bekliyosun.. ... dedi.. ben de tahammülün yok mu bana katlanmaya dedim. vs vs... hem güçlü kavgalarediyoruz ..sonra gene barışıyoruz.. beni rahat bırak deyip duruyo..sorunları kendi başıma halledeceksem o ne işe yarıyor...bugün çok kararlı gibiydi..çokta mrumda değil... benim meselem onun gidişi değil esasen...

hayatımın manası o değil ki benim... yurtdışına gitmek istiyorum ben...evlilik hiç te benim hayallerimdeki gibi değil... aslında mutluluğu bi erkekte aramak kadar yanlış bişey yok belkide... o kadar sorunlar vs ... bir de sorumluluk... bir de ...vs vs ... kendi kendime çözüyorsam sorunları başkasınınn derdini dert edinmek neden? kendi kendime düşünmem lazım... zihnimi sakinleştirmem lazım.. ...yorum yazın...kafanıza geldiği gibi.. beğenirsem severim beğenmezsem de sevmem..

Güncellemeler:
:P
şimdi de mesaj atmış işte...esiyodu gürlüyodu...defol git.. bak diyorum başkasıyla yeni bi yola başladığında yakınıma yaklaştırmam seni diyordumm sabah.. yaa bi git artık benden diyodu...

şimdi mesaj geldi... ben neden üzgünüm diye... devam edin yorumlara...
iyi ki varsınız :)

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yarısından sonraki yazdıklarını ben hiç okumamış sayıyorum çünkü ona olan kırgınlığından dolayı böyle düşünüyorsun. İki taraftada biraz bencillik var gibime geldi. Aksi olduğunda eminm bu kadar kavgalarda etmezdiniz zaten iyi anlaşsaydınızda bu ilişkinin devamı gelmezdi. Orta halini bulmaya çalışın biraz sen biraz o fedakarlık yapması gerekir..

1|0
    0|0
    • hmm.. sanki onun bu halinden haz almış gibisin yani pişman olması seni sevindirdi ama yinede tam olarak ne istediğini sende bilemiyorsun. Bana kalırsa kendisine bir süre görüşmek istemediğini söyle böylece o senin yokluğunda değerini biraz daha iyi anlar sende bu zaman dilinimde istediğin şeyin ne olduğu üzerinde biraz düşünürsün.

Erkekler Ne Diyor 14

• 6.hislerimde hiç yanılmadım!

2|0
    0|0
  • evlilik dediğin olay 2 iken 1 olmaktır

siz 1 değil 1 000 olmuş bin parçaya bölünmüşsünüz

kimin en eyaptığı belli değil

sarı öküz misali bu hikayeyi bul oku. kargalar birbirinize değer vermeme gibi durumlar bir başlamış pir başlamış

ALLAH sonunuzu hayır etsin de

ne bileyim buradan bakınca zor gibi

eaaaa

bak sırf iyi niyetimle yerimi değiştirip birde şu taraftan bakacağım bakalım bir değişiklik olacak mı

(ahh geç bunları ahhh değil bir üç beş onlarca yer değiştirsen ne fayda. bu ikisinin kafasını değiştirmesi gerekiyor anca o zaman değişiklik olur be babadostu)

1|0
    0|0
    • yanyanayken çok iyiyiz... anlaşmanın bi yolunu buluşuyoruz... susuyorum haksızsamm ..yada istemediği şeyler vardır onları yapmazsam... iyiyiz.. bi erkeğe baktım ya mesela... biraz aşağılık komplexi var... bilmiyorum... istediği şeylerde dine uygun şeyler yani.. o yüzden iyi benim de vicdanen yapamam gerektiğini bildiğim şeyler... ama kafam karışık kelimlere dökemiyorum ...biraz sen kounş.. ben devam edeyim.

• şu güncellemen hiç hoşuma gitmedi diyorum.çocuk sana mesaj atmış ben nedne üzgünüm diyor.pişman olmuş sen bu durumu olumsuz bi rşey gibi yazmışsın.arkadşa tartışmışsanız bile adam pişman olmuş.belki erkekliğede bok sürmemek adına net yazmıyor düzgün ifade edip özür dilemiyor ama üzgünüm demesi bile olaydan seni kırdığından şuan ki durumunuzdan pişman olduğunu gösterir. sen bunu algılayıp sevineceğine ne oldu lan hava atıyordun falan triplerindesin gibi .sanki.galiba .sanırsam

• öyle... ok. yorumların için teşekkür ederim.

• seviyor

seni bence

bu ilişki evliliği hak ediyor uzun yıllarca mesut olursunuz

0|0
    0|0
  • sinem seninde bi günün bi gününü tutmuyo haa...

1|0
    0|0
  • erkeklerin köküne kibrit suyu :P

0|0
    0|0
  • Alış verişe çık en etkili antidepresan :)

0|0
    0|0
    • para harcayarak kendine gelebilen kızlardan değilim... aldığım mal bana ne katar ki... ben istemedikten sonra.

• ammmmmmmmannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :) böyle mi... salla gitsin :)

• Tabi ya aynen böyle :) Şimdi onlar düşünsün :)

• sevmemişsin sen onu amaç uğruna beğenmiş gibi görünüyorsun sevmediğin insan neyapsa sen mutlu olmasın zaten hem mantık hemde seve bileceğin biriyle iletişim kurmalısın bence artık o kişiyle iletişimi kes hep üzülürsün

0|0
    0|0
    • sevmemişsin sen onu amaç uğruna beğenmiş gibi görünüyorsun

burası doğru..

ama ben onun ilkiydim bana çok fedakarlık yaptı... hakkını yiyemem.. sonrasında bende sevdim onu..

ama şimdi biraz burnu mu kalktı diyeyim ..o böyle çemkiremezdi. ama... bilmiyorum ..kafam karışık.. başka birine geçmeyi düşünemiyorum... zaman ilereyince belki düşünebilirm ama şu anda hayal bile edemiyorum.. ne yanii. başlkasıyla evlenince çok mu mutlu olucam.. onun da bazı karaktersel vazgeçemeyekleri olacak..

• ya bi gidin evinizde efendi efendi oturum. illa sevgilniz mi olmalı?

bence rahat bırakın bir birinizi

0|0
    0|0
  • Tipik yengeç burcu davranışları :))

0|0
    0|0
  • İyiki güncellemeler bitti :D

0|0
    0|0
  • takılma, hayatına devam et. move on

0|0
    0|0
  • biraz dinlenin bence

0|0
    0|0
  • sinem 90..

neyse...

0|0
    0|0
  • ee hani siz iyidiniz istanbulda gidilcek yerler saydım sana okadar:\

0|0
    0|0
    • gitmediğimiz yer kalmadı... ama ... :(

• bişeyleri tüketmişsiniz demekki biraz ara ver arama sorma bakalım nolucak

• geri gelecek... biliyorum... birini bılmazsa... birini bulursa da onda beni arayacakk... ahh ahhh sinemim en azından böyle yapmazdı niye içlenecek...aklı başına gelecek biliyorum..çünkü hayal aleminde yaşamıyoruz... en dini en ahlaki şeylere riayet etmeye çalışan insanlar kızlar bile.. bi gün geliyo öyle ağır tepkiler veriyo ki... kaldırılmamaz...

evet ama bişeyleri tükettiğimiz kelimesi çok hoşuma gitti. olabilir..

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen tüm ilişkiyi sırtlanmışsın sırtına Allah ne verdiyse o hızla ilerlemeye çalışıyorsun , herşeyi sen yaparsan düşünürsen söylersen diğer kişiye ne kalacak .İstediğini alamayacağını anladığında tornistan yapma , sadece çok hızlı ilerleme , beklentilerini asgariye indirge .

2|0
    0|0
  • Asıl sorunumuz nedir biliyormusun? asıl sorun karşımızdakini olduğu gibi kabul etmek yerine, kendi normlarımıza sokmaya çalışmak, format atmak. Mutluluğun anlamını kişide aramak yerine, onu mutluluğumuza ortak etmek daha alimce. Hayatımızda kalmak istemeyeni zorla tutmak biryana, onun hayatında zorla kalmak da zalimcedir. Bırak su akar yolunu bulur.

0|0
    1|0
    • Hayatımızda kalmak istemeyeni zorla tutmak biryana, onun hayatında zorla kalmak da zalimcedir. bak en iyi cevap seçebilirim seni... :)

• sana faydası olsun da kıymeti yok en iyi cevabın. Rabbim gönlüne göre versin.:)

• yasaklıkent1 klasiği süpersin:)

• Sizin ilşkinizin nefes almaya dinlenmeye ihtiyacı var. Ara verin lafını sevmem ama en azından birbirinizi özleyin. Dediğin gibi erkekte aranmaz mutluluk. Erkeğe aşırı sorumluluk yükleyerek kadınlığı hissetmek çok bencilce.Mutluluk iki kişiliktir.Tek kişiye zaten yıkılamaz.

Birde şunu farkettim, sanki sevmiyordan ziyade alışkanlıktan oturu uzayan bir ilişki gibi yazmışsın.

0|0
    0|0
    • seviyorum ama beni sevdiği zaman... birisini istersem aşıkta olsam unutabilirm... ya da ona öyle olduğunu acımasızca hissettiririm.. gidişimin gidiş olduğunu da bilir. bu sefer umrunda değildi sanki biraz rest çekmeye kalkıştı ama bilmiyorum...

• Sinem daha geçen gün babam beni versin nişanlanacağım demiyormuydun :) babam beni vermezse komşuyu keserim demedin mi :)

0|0
    0|0
  • Degmez bu kadar kendini yıpratmaya, ayrıl bitsin.

0|0
    0|0
    • ama geliyo tekrar... güncellemeye bakar mısın?

• sence bu karar ne?

• hayat senin hayatın, "bence" olan kısımını yukarıda yorumladım ama kararını sen vermelisin

• ne gibi yardim istiosun ki peki..cozumunu zaten yazmissin :)

0|0
    1|0
  • sevse katlanırr . bırak gidicekse gitsin guzelimmm .zaten hayallerinde var bırak onları grceklestir

0|0
    1|0
    • evet... bir daha hayatıma girmesine izin verebilirim... barışadabiliriz... ama benim kendimle sorunum hiç bitmeyecek ki... sorun o değildir.. onda değildir... benim tepkilerime etki gösterdi sonuçta.

• biliyorum... sevmiyo demek değil bu ama... yorulmuşusuz... bi de sonuca ulaşmadı ya... daha doğrusu hem sonucu isteyip hem o sonuçtan kaçınca böyle oluyo... evlilik mutlak mutluluk değil ki... bi yol... helal yol ama mutluluk getirmiyo..gene herşey kişiinin sevgisinde hoşgörüsünde vs bitiyo...

• ka c senedir birliktelik ki bu kadar yoruldugunuza gore merk ettim?

Yükleniyor...