Bir kızın iç dünyasına nasıl girilir?

yani nasıl kızı açabilirim..nasıl ? kızın benden etkilenmesi vs demiyorum.. kızın kalbini açmasını yanımda bambaşka olmasını rahat olmasını istiyorum..nasıl bi yaklaşımda onun da düşünmesini sağlayabilirim..bi kızın bana her şeyi anlatacak hayallerini anılarını ne varsa..bi kız var arkadaşlar bakın ya

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Olmak istediğin bir durumdayım bir kız arkadaşımla yakınız ama uzagızda. şöyle oluyorki görüşemiyoruz ancak bana güveniyor. 1 numara güven. sonrasında samimiyet. kendini kasma mesela evde ailede nasılsan onun yanındada öyle ol. kendini asla degiştirme. kızlar genelde asla yalnız takılmaz ancak olurki yalnız görürsen hiç düşünme boş kafayla git yanına niye geldin falan derse geldim işte ne bileyim gideyimmi de. git demez ama kal da demicektir. keyifsiz ise mutlak vardır bir derdi. konuş. konuşmak anlatmak istemez doğal olarak. tahmin yürüt. kafasını dagıtmaya calış. kendinden bahset. sen içini dökmelisin önce. sakın ola yalana palavraya girişme. senin bir derdin varsa anlat. çamaşırların hepsini en baştan dökme tabiki. anlatırken sıktımmı seni de ? yok dicek. sıktım galiba iyice kafanı şişirdim de. sonra birazda sen anlat canım sıkıldı de. ne anlatayım mantıklıbir soru olacaktır. ben saçmaladım işte sıra sende diyebilirsin. uzun vadede işe yarar. bu dediklerimi açıp genişleteceksin tabiki...

kolay gele

0|0
    0|0
    • teşekkür ettim.. evet haklısın deneyeceğim bi yol daha.. valla toy gibi davranıyorum kendime inanamıyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• öncelikle empati kurmalısın. empati kuramazsan onu anlayamazsın. acaba ben onun yerinde olsaydım ne düşünürdüm/ne yapardım diye düşünüp, ona geri bildirimini bu yönde yapmalısın. eğer senin onu anlamadığını düşünürse sana güven duyamaz. güven duyamazsa da hiçbir şeyini seninle paylaşmaz. ve ne anlatırsa anlatsın onu can kulağıyla dinle. onu dinlemediğini düşünürse de bir şey anlatmaz...

0|0
    0|0
    • evet çok güzel bi açıklama oldu..sence ufak bi hediye alsam daha tanışmanın başlarında sayılırız 2 haftalık falan..böyle bişey doğru olur mu onun hoşuna gidicek bişey biliyorum

• bence uygun olur. seni yanlış anlayacağını zannetmiyorum. sonuçta kim hediye almaktan hoşlanmaz ki... güzel bir jest olur bence.

• Öncelikle güvenini kazanman gerekiyor. Herkese hemen açılamıyoruz. Ruhumuzu anlaması gerekiyor güven için. İnce çizgilerde, ince vuruşlar yakalaman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • tek yolu var: sana güvenmesini sağlamalısın :)

0|0
    0|0
    • güven konusunu açar mısın..yani ne konuda güvenmeli bana..mesela kızlarla konuşmasam çekingen konuşsam herkese yazıyor oluyorum.. yani bu güven ne yapılarak kazanılır..yani aldatmayacağıma mı sahipleneceğime mi neye peki :) ?

• açıkçası benimde pek bir bilgim yok bu konuda, ama merak ettim ve bir soru açtım demin,henüz yanıt yok ama yanıtlar gelince bakabilirsin :)

• tamam :))

• bu kişi sevgilin mi hoşlandığın kişi mi?

0|0
    0|0
    • hoşlandığım kişi.

• Sen rahat ol ona o guveni rahatlgi ver o zaman sana aclmaya seninle konusmaya baslayacaktr

Erkekler Ne Diyor 2

• bütün insanlar için geçerli ama kızlar için daha çok geçerli, güvenmesi lazım. güvenmek için de ortak noktalarınızın çok olması gerekir. burcuyla başla, burcunun özelliklerini iyice öğren ve onu bu özelliklerini kullanarak şaşırt. kolay gelsin.

0|1
    0|0
    • burçlara inanmam ama aşk insana neler yaptırmaz ki.. bunu da deniycem..

• incelersen sana çok yardımı olacaktır. kendi burcunu da tanımayı dene.

• bakıcam ..teşekkür ederim :)

• güvenini kazanmaya çalış sakin.

önce sen aç konuyu ve sen anlat.

cesaretlendir onu

1|0
    0|0
Yükleniyor...