Protein tozunu karşılayabilecek evde ne yiyebiliriz?

Protein tozunu karşılayabilecek evde ne yiyebiliriz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• ton balğını haftada maksimum 2 kere yemelisin.

bütün büyük balıklar gibi ton balığı da civa içerir.

peynir, kaşar peyniri, süt, fıstık, fıstık ezmesi, nohut, dalak, ciğer protein deposu bir sürü şey var aslında.

ama yumurta'yı tek geçerim. günde 10 tane haşlanmış yumurta yemek öyle zor bir şey değil. yumurtayı tuzlu bir gıda olarak değil de, yanında tahin-pekmez, reçel, hatta nutella ekmeğe sürerek beraber tüketirsen spordan önce 5 spordan sonra 5 tane çok rahat yersin.

0|2
    0|0
    • 10 tane mi yuh :D

• @aslıhann74 güzel başlamışsın da kötü bitirmişsin :) yumurtaya reçel ya da nutella sürersen kalori bombası olur o ve yağlandırır, diğeri de bakliyattaki proteinler değersizdir biyoyararlılık oranları düşük olur

• bunlar benim düşüncelerm yüzde yüz dgru demiyr yanşlları düzeltgnz icin teskkr edrm

Kızlar Ne Diyor 3

• Protein tozu yiyebilirsin.

0|0
    1|1
  • Yumurtanın beyaz kısmı, ton balığı.

0|1
    0|0
  • Anlık bır enerjı ıcın ıstıyorsan suyuna bal ve lımon karıstır.. Bal enerjı verır. Ama genel olarak bır sey ıstıyorsan her sabah yemekten sonra sutu ısıt ıcıne bır yumurta kır beyazıyla bırlıkte seker veya bal koy ıcıne karıstır ve ıc. Tadı da gayet guzel.. Uzun zamandır ıcıyorum.. Ama sporu da yap tabıkı de :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• balık 100 gr yaklaşık 20 gr protein var + amoege 3
    tavuk 100 gr 25 gr civarı prtoein var
    yumurta kırmızı et bnde uygun fiyata protein tozu var burdakı fiyatlara baya uygun yurdısından getiritiriyorum istersen bana ulaş

0|0
    0|0
    • bir kutu protein tozu ne kadar gider?

• kardeşim senini kullanımına baglı beslenmen nasıl protein tozu 74 servis gider 2. kluloklar

• yumurta, kırmızı et, tavuk ve hindi eti, peynir, balık

0|0
    0|0
  • ton balığı, tavuk göğsü, lor peyniri. ama hiç biri protein tozu kadar saf olamaz.

0|0
    0|0
  • Ton balığını haftada maksimum 2 kere yemelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...