Ne yapmam lazım ağrısını dindirmek için?

ne yapmam lazım ağrısını dindirmek için?
Squat yapmaya başladım yanında 40 dakikalık tempolu yürüyüş ve 50 mekik 25 şınav çekiyorum. 2 gündür yapıyorum ve yeni başladığım için bütün heryerim tutulmuş ve aşırı derecede ağrıyor bugün de 60 tane squat yapmam lazım ama bu ağrıyla nasıl yapcam bilmiyorum 😞 ne yapsam bu ağrı geçer

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyüşü sadece haftada 2 ya da 3 gün yapmanı tavsiye ederim fazla kardiyo kas yakımına sebep olur

ağrılarına gelince vicudun hamlamış kas gevşetici krem kullanabilirsin fakat zaten antrenmana başladığın zaman bir müddet sonra antrenman sırasında ağrıların hafifler kasların ısınır çünki oyuzden kendi kendine geçer 1 hafta içinde onun dışında bu ağrılar performansını olumsuz etkilemez

1|0
    0|0
    • Diger günlerde bisiklet sürsem ozamandamk kaslari yakarim?

• herhangi bir direnç uygulamadan yapılan her egzersiz kas yakımına sebep olur

Erkekler Ne Diyor 12

• dinle ve her gün spor yapma. Çünkü içer deki kaslar yırtılır kanar sende protein alırsan içeride kanayan kasın üstüne yerleşir ve kasın daha hızlı şekilde iyleşmesini sağlar. Bu yüzden her gün spor yapma. 4 gün yap ama bunları bir gün arayla. Yani bir dün yap bir gün yapma. Bu şekilde hem daha iyi şekil ve sıkı olur. Ağrılara gelince İlk 1 hafta zorluk çekersin isteksizlik çok fazla olur sakın bırakma asıl evre burdan sonra başlıyor. Muz yumurta et balık süt çok fazla tükett

1|0
    0|0
  • yanma ağrı olması gayet normal ısınma yapmadan başlam esneklik hareketleri yaparak başla fazla zorlama ama düzenli yapamaya çalış ama hergün de yapma yarardan çok zarar görürsün :))

1|0
    0|0
  • Bir ısınma yapmadan spora başlama
    2 protein yönlü beslen
    3 ağrı varsa dinlen

1|0
    0|0
  • geçiremezsin bu gün de yap zaten yarın dinleneceksin yarın bir şeyin kalmaz.

1|0
    0|0
  • Asiri yuklenmissin dinlenmen lazim , 3 uncu gunden devam edersin biraz hafifleyince

1|0
    0|0
  • Bravo devam et kas agrısı hoştur :=)

1|0
    0|0
    • Demi sporun işe yaradığını hisediyorsun :)

• Senin gibi spor yapan kızlar candır gerisi heyacan :=)

• kas gevşetici alman lazım ama bu sefer de yaptığın spor boşa gider :D

1|0
    0|0
  • Başlangıçta herkes vücudu ham olduğu için ağrı çeker 5. ya da 6. günün sabahına bir şeyin kalmaz. ısınarak yaparsan ağrı da çekmezsin ayrıca sık dişini azcık :)

0|0
    0|0
  • protein agırlıklı beslen ve egzersizleri azalt (ağrıların geçene kadar 2-3 gün falan) sonra yavaş yavaş arttır

0|0
    0|0
  • squatın yanına 40 dakika yürüyüş nedir? iyi bile dayanıyosun o yürüyüşleri off günlerinde yap

0|0
    0|0
    • Acil kilo vermem lazım ama bu kiloların yağdan gitmesi lazım yani spor şart dayanabildiğim kadar yapcam bakalım ya başarırım ya da hastanede soluğu alırım :D

• aama bunun pek faydası olmaz ki. beslenmene dikkat et tempolu yürüyüşler yap. salona gidebiliyosan bisiklette çalış. squat programına çok takıılma bukadar :)

• Disarda bisiklet sürüyorum evde kndi capimda haraket yapiyorum yememe cok dikkat ediyorum bide kosu bandi var evde kosuyorum hatta şu an evin
      Icinde bir odadan diger oldaya kosup duruyorum :D

• keske doz olarak daha düşükten baslasaymısın

0|0
    0|0
  • Devam et

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...