Şehitler için ne düşünüyorsunuz?

Ben inanın çok kötü oluyorum. bi akrabam şehit düştü her gece rüyamda şehit oluyorum ağlıyorum bazen ama bi kere olsun korkmadım şehit olmaktan ve inanıyorum ki bu vatanın evlatlarıda benim gibi ŞEHİT olmaktan olmaktan korkmuyor ALLAH ŞEHİTLİK NASİP EDER İNŞALLAH yakın zamanda askere gidicem biri çıkıp abartıyorsun dicek ama gram umrumda değil İNŞALLAH ŞEHİR OLURUM sadece bi kere olsun onlar için dua edelim bu gece bu vatanın her adımda onların kanı var birde onlara sahip çıkalım

Güncellemeler:
bayramda ailesinin yanına gittik keşke görmeseydim bir sarılışı var ağlamamak için zor tuttum kendimi dualarımız onlardan eksik etmeyelim yeter

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Şehit olmak çok güzel bir mertebe bende olmak isterim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Şehitleri düşündüğüm için ben askerliğimi gönüllü olarak diyarbakır veya tunceliye isteyeceğim millet asker yapıyor yapmasına ama sözde... yatmakla askerlik olmaz benim dağlara çıkmam lazım direk alırlar zaten gönüllü adam arıyolar kardeşlerim orda çatışırken ben sıcak yatağımda yatamam genç

1|1
    0|0
  • bende 2 ay sonra askere gidiyorum sözlerinin tamamına katılıyorum ama evlatlarını askerden kaçırmış insanların ülkeyi yönettiği bi zamanda asker olmak şehit olmakk gurur duysamda çok zoruma gider askerlere gram değer verilmeyen bi zmanda asker oluyoruz allah yardımcısı olsun bütün askerlerin

0|0
    0|0
  • Oraya gittinmi zaten korkulmuyor Allah rahmet eylesin mekanları zaten cennettir.

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin bütün şehitlerimize. Ben de yakın zaman da askere gitmeyi düşünüyorum. Her zaman şehit olmak istemişimdir gerk asker de olsun gerek normal hayatta. Umarım ölüm böyle bulur.

0|0
    0|0
  • genç fidandır sorma kardeşim içim parçalanıyor :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...