Sağ duyuyla yaklaşın lütfen... Yaptığıma aldatmak denir mi bilmek istiyorum..

30 Nisan 2009 'dan bu yana devam eden bi ilişkim var. Onu çok seviyorum ve biliyorum o da beni.. Zaten bu kadar süre bu sevgi olmasa ilişki yürümezdi diye düşünüyorum.. Ondan habersiz konuştuğum biri var ama bakın öyle direk teşhis koymayın. Arkadaşca konuşmaların ötesine geçmedi hiç ve bu ilişkiden de haberdar. Ne bileym muhabbeti sarıyo ama benm içim rahat etmiyo.. Sizce buna aldatmak denilebilir mi ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Valla onu bılemem ama benım sevgılım benı eskı okul arkadasıyla aldattı kızında benden haberı vardı kı haberı oldugu halde sevgılımle berabermıs bızım ılıskımız 4 yıllıktı. sevgılım cok yalvardı ama geri dönmedim ben karsıyım o kadar muhabbetı sardı durumlarına. insan bu çiğ süt emmiş derler yani güven olmaz sen iyi niyetli olsan onu bılemezsın bı gun kanarsın sadece bır gun yuzunden butun hayatın ters duz olur. benım ıcın ılıskısı varken bır baska karsı cınsle samımıyet bu sohbet dahı olsa ters ve aldatmak sayılıyor. herkes sınırını bılmelı ve empatı kurmalı. yaptıgın her seyı sevgılım yapsa kızarmıydım dıye dusun kızmam dıyorsan devam et ha kızıyorsan dur.

0|1
    0|0
    • Burda bi başka biriyle yapılmış bi ilişki yok ki ama. Ama dediklerinde de haklısın. Yani empati yapıyorum aynısını o yapmış olsa sadece kızmakla bile kalmazdım heralde.. Teşekkürler..

• umarım dogrusu neyse onu yaparsın kardesım tekrar rıca ederım ıyı geceler.

• Tavsiyelerinizi dikkate alcam... Sana da iyi geceler kardeşim..

Kızlar Ne Diyor 4

• buna en iyi cevabı sen verirsin

arkadaşça konuşmadan ne kast ettiğini ancak senin seviyeni bilerek anlayabiliriz ki bu da mümkün değil.

0|1
    0|0
    • Geneli makara yapmak diye tabir edilen şeyler işte.. Ve şu da var yani en basitinden sevgilim için bi süpriz düşündüğümde ona rahatlıkla danışabiliyorum ve beni gayet iyi anlıyo durum bundan ibaret..

• Anlıyorum... Teşekkürler paylaştığınız için...

• rica ederim

• Eğer sevgiline tereddütsüz bu mesajları gösterebilceksen aldatmıyorsun. Ama gösteremiyorsan evet aldatıyorsun. Cevabı bana verme kendine ver.

0|1
    0|0
  • Sevgilin bu kızdan haberdarsa sorun yokk.ama gizli gizli konuşuyorsan aldatmadır bence.sonuçta o kızda hoşuna giden bişeyler var.empati kur ve aynı şeyi onun yaptığını düşün ne hissedersin?

1|0
    0|0
    • Kendimi aşağılık biri gibi hissetmeye başladım.. Sanırım haklısınız.. Herşey empati yapmakta saklı..

• katılıyorum aldatmadır.

• Tabiki hayır buna aldatmak denmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dozunda yapmak iyidir. yoksa sevdigin deger verdigin kızdan olursun sogursun zamanla. kalbinin sesini dinle kardesim icin rahat etmiyormus sonuçta

0|1
    0|0
  • olabilir normal.

0|0
    0|0
  • Kacamak yapmayan erkek mi olur lan. Bak ben 1 kere baskasinla yattim, 2 kere barda birisinle opustum, su anda konustugum 2-3 farkli kiz var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...