Unutamadığınız en değerli anılarınız

Başlıkta söylediğim gibi sizin nişanlınızla sevgilinizle eşinizle yaşadığınız en değerli anılarınız anınız vardır mutlaka, cevaplarınızı bekliyorum :)

Güncellemeler:
arkadaslar öyle sapikça seyler yazmayin ltf ben brda gerçek anilardan bahsediyrm gerçekten gonulden sevenler için

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• Fakülteden bir sevgilim vardı o yurtta kalıyordu bende evde bir gün memleketine gidecek eşyalarını almam için yurda girmem gerekiyor ne olursa olsun almıyorlar kaydı olmayanı sıraya girdim algılayıcıya herkes parmak basıyor güvenlik gözetiminde boing diye bir ses çıkıyor sıra bana geldiğinde bastım parmağı boing sesi yaptım ağzımla güvenlik ne oldu dedi nolmuş dedim geç geç dedi geçtim o sırada sevgilimde setin yanındaymış kahkahalara boğulmuştuk göz göze gelince.. Hiç de ilginç değildi ya ama benim için değerli

1|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• sevdiğim kız için şehir dışına gittim evden havuza gidiyorum diye izin almıştım şortlu terlikli otogara geldiğimde sevgilim yoktu abisi izin vermemiş ve ben öyle kalmıştım bilmediğim bir şehirde mesajla tarif etti otobüsü bindim evinin önünde inmiştim söylediğim söz şuydu senden nefret ediyorum :)))

0|1
    0|1
  • herşeyi geçtim en acısı da neydi biliyo musun? 6 yıl boyunca hep uzaktan sevdik birbirimizi. bu altı yıl içinde 5-10 metreden daha fazla yaklaşamadık birbirimize, hiç fırsat olmadı. ortaokulda sınıf arkadaşıydık ama ilişkimiz lisede başladı. 6 yıl boyunca bir defa olsun tutmadım elini, bakamadım gözlerinin en derinine, nefesini hiç hissedemedim... anılar can yakar ama 6 yılda hiçbir anınızın olmaması da bi ayrı koyuyo be usta:(( buna can mı dayanır?

0|1
    0|1
    • dedin ve yedin beni :((((

• Allah razı olsun da bizimkisi imkansız aşk oldu artık.. bizden geçti anlayacağın... ilk göz ağrısı unutulmuyor be arkadaş... dile kolay 6 yıl... el ele diz dize göz göze çiftleri gördüğümde yapabildiğim tek şey bi gün bunlar da olacak diye hayal kurmaktı... o hayaller bile imkansız artık... insan her hayali kurabilir, ama bu imkansız geliyor... Herkesin derdi kendine büyük ama Allah benim derdimi kimseye vermesin

• Hiç sevgilim olmadığı için mutlu güzel bir anımda yok

0|0
    0|1
  • uçurumdan işemiştik arkadaşlarla çok eğlenceliydi :)

0|0
    0|1
  • Serçin diye bi kız hiç unutamıyorum,askerden geldim bi işe girdim,orada tanıdım bu kızı,sürekli bakışıyoduk,bana bakarken hafif tebessüm ediyor veya gülüyodu,sonra iki defa benimle konuştu ama ben normal işçiyim o personelde görevli diye kendimi ezik hissetim açılamadım,çok baglandıgım için işten ayrılıp unutmaya çalışmak en iyisi dedim 6 ay geçti hala unutamıyorum.Biiliyorum artık hiç göremicem,hiçbişi yaşamıcam ama bunları bilmek çok koyuyor adama beeee..

0|0
    0|1
    • askin pesinde kosmalisin ask engel tanimaz

• Olmaz artık.tren çoktan kaçtı,ama anlamadıgım nokta 6 ay geçmesine ragmen hala nasıl unutamıyorum ! Çıkmadım etmedim,beraberliğimiz olmadı ama hala unutamıyorum birtürlü.

• tren lavabosunda sevişmiştim. tavsiye ederim.

0|0
    1|1
  • 2009 yılında yurtdışında geneleve gitmiştim.çok kaliteli biyerdi.unutamıyorum anılarımı.onun dışında bir kadınla aşk yaşadım benden 7 yaş büyük.8 ay filan sürdü.o anlarımı da unutamıyorum

0|0
    1|0
  • Sanal aşk yaşamıştım 1yıl yazıstık ve o 1yılın sonunda buluşmuştuk. o günü 70yasşına da gelsem unutmam.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• onunla geçirdiğim her an önemli değerli unutamam da ... ama beni böyle aklıma geldikçe güldüren şu var annem ikimizin kardeş gibi olduğumuzu söyledi üçümüz oturuorduk bn güldüm o bakakaldı sonra annem gitti o bana sarılmak istedi bak sen abimsin ha ona göre dedim o da ne dedi anem dio ya dedim nazikçe ittirdim onu sonra güldük ikimizde bak öyleymişin dedim sonra yüzüme baktı ve napıyım şimdik abin mi olayım yani dedi :) canım ya çok tatlıyı sonra gülüştük tekrar ve sarıldık .. çok güzeldi ah ah ah...

1|0
    0|1
  • floranca ya gitmiştik trenle romadan..o tren yolculuğunu, yaşadığımız o romantizmi unutamam bir odun olarak..:D

Sei la mia anima gemella demişti bana..öhöööğğğ ( yaw ağlama efekti neydi la ağlamak istedim tam bi an)

şimdi siz merak edersiniz ne demişti diye..you are my soulmate..ruh eşi la.. ruh eşi..türkçesi salak geliyo kulağa ondan kastım..:P

0|0
    0|0
    • italya bi baskadir bilirim , italyanca biliyomusun tam olarak? oralisin sanirim? :))

• bi kere içmiş arkadaslarınla mhalleme gelmişti bni aradı arabnn içinde bnde evimde git diyorum gitmiyo sabaha kadar tlfnda konuşmuştuk

1|0
    0|1
  • O değilde; en güzel anım sanırım babamın beni ilk kucağna alışı n kdr hatrlayamasamda...

1|0
    0|1
  • sevgılımle burger kıng lavabosunda yakalanma korkusuyla sevısmıstık..seneler gectı ama o gunu hıc unutamıyorum...

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin evimden cıktıkdan sonra yollara oklarla yazılarla yazmıstı heycanla o yazı yazan okları takıp ettım ve sahıl yolunda senı sevıyorum pankartını görmüştüm ölsem unutmam.. 2 sene geçti

0|0
    0|1
    • ne kadar romantikkk :)

• Bu kadar romantik erkek bulmuşsun, zor bir daha bulursun aynı hamurlusundan :D

• ahahhaha bakalım

Yükleniyor...