Biriyle bir tabaktan bisküvi yiyorsunuz ama son 1 tane kaldı n'apardınız?

Arkadaşlar şimdi Soruya odaklanın?

Herhangi biriyle eşiniz olur sevgiliniz ailenizden biri arkadaşınız farketmez bir tabakta bisküvi yiyosunuz ama son 1 tane kaldı napardınız :))

Güncellemeler:
neyse ben uyucam artık bu bir karakter testiydi:)

Eğer, tabaktaki son bisküviyi alırsanız; atılgan ve zaman zaman öküzümsü bir kişisiniz. Eğer, tabaktaki son bisküviyi çok isteseniz dahi almazsanız; son derece kibar olabilecek, edepli ve ahlaklı bir insan benzerisiniz ,eğer bölüp yarısını yerseniz yarısınıda karşınızdaki insana bırakırsanız yardımlaşmayı paylaşmayı seven birisiniz..)

eğer tabağı öylece alıp,mutfaga götürürseniz.

ayıp etmedim sanmayın cünkü mutfakta yiyeceğinizi biliyoruz :)

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• hadi al sonuncuyu derim, karşımdaki ayıp olmasın diye yok sen al

ben de tamam derim, alırım

üstüme düşeni yaptım mı yaptım, hea o zaman konuşmayacak aga, bisküviden bozma artis pollux

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ona teklif ederim, "hayir"dersede ben yerim.

1|1
    0|0
  • bölerim ben çekinmem fındık olsa bölebilirim yani maksat muhabbet :)

1|0
    0|0
    • korkulur senden bölerim ne demek ya fındığı nasıl böleceksin bıçakla mı :D

• ya ne yaptın ya duygularımı sömürdün resmen benim bir hayalim var sevdiğim kadınla kız kulesinin karşısında soğuk bir kış günün de sıcacık çaydan beraber yudumlamak :) hep o evreye gelemeden ayrıldık ne yazık bende gittim kendim yudumladım çayımı bisküvi bandırmadan :D

• Hayatta hiçbirşey gülen yüzünü asmaya değmiyor emin ol daha sonra üzüldüğün şeylerin ne kadar gereksiz olduklarını anlayıp uzaklaşıyorsun iyice yeni arayışlara giriyorsun insana acı veren kişi vs şeyler o an daha cazip geliyor nedendir bilmem ama insan hep böyle galiba pişman olmak en etkili öğreti yolu..

• benim neden puskevitim yok derim alirim

1|0
    0|1
  • Son kalani ben alirdim :)) biraz kilo almam lazim

1|0
    0|0
  • Yemem onu bırakırım

1|0
    0|0
  • Karşıdakinn almasını beklerimm

1|0
    0|0
  • almam, bırakırım. muhtemelen karşımdaki de bana bırakır. birlikte çöpe bırakmış oluruz.

1|0
    0|0
  • son rondo reklamı geldi aklıma.ben yerim düşünmem o kadar detay

1|0
    0|0
  • Son kalan bisküviye uzanmamak, misafirlikteyken fazla yememek, ortada bir tabak varsa sadece kendi önünden yemek... Anne kişisinin tek bir bakışıyla öğrendik bunları.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Genelde o son bisküvi tabakta geldiği yere geri gider ya da afacanın biri avuçlar geçer mal gibi bakarsın :D

1|0
    0|0
    • süper bence siz beklemeyın ya yiyin gari :D

• tabıkı mutlu eder boyle seyler eger sevıyorsa ınsan sevgısını bıle artırmalı bence. tertemız bır havada balkonda yaslanacaksın gogsune fındıgı dahı paylasacaksın :) o gülecek sen güleceksin sebep aramadan hiç konusmadan kokusunu ıcıne cekeceksın. of efkarlandım dı :D

• malesef ben hayallerimin cogunu ıstanbulda bıraktım orda kalsından o hayellerde gereksız ınsanlar vardı. yıllarca ıstanbulu dusundum ama benım ıcın artık sadece sınır bozucu bır yer oldu. ızmırde saat kulesı var o bana yeter ya uzak dursun benden ıstanbul :(

• Piskevüt sevmem kanka.

0|2
    0|0
  • ikiye bölerdim yarısını yerdim :D (soru güzel)

0|1
    0|0
  • Atarım agzıma.

0|0
    0|0
  • bizim oralarda (kovboy) batının kendi düelloları vardır son lokma için yapılırdı önceden. sonra karı kız işine bağladılar. yani düello hızlı olan yer :)

0|0
    0|0
  • Ben almazdım. Zaten böyle abur-cubur da yemem. Mümkünse hepsini karşımdaki yesin

0|0
    0|0
  • bisküviyi alıp, boş tabağı niye önüme koyuyosun derdim :D

0|0
    0|0
  • pisküvi var yir min ? yanıta göre olayın sonucu neticelenir

0|0
    0|0
  • anne bizim neden peskevetimiz yok :D :d devlet bize bahmıy :D

0|0
    0|0
    • Kanka öyle bi dedinki içim parçalandı piskevit feda olsun sana öğrenciye hep destek tam destek:0

• eyw kanka senin elinden peskevit değil zehir olsa yerim :D devlet gibisin :D

• bölerim ben.

0|0
    0|0
  • gider bi paket daha alırım yapamazsam kalanı göstermeden yerim

0|0
    0|0
  • sonuncusunu yiyen adam değildir denir bizim orda :)

0|0
    0|0
  • lan bu nıye engel yemiş?

0|0
    0|0
  • Yicekmisin?

-evet

Zıkkımın kökünü ye :D

0|1
    0|0
  • Kaç tane bisküvi, üzüm, elma, incir, meze çöpe gitti böyle.

Karşımdakine bırakıyorum genelde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...