Bu normal bir sey mi lütfen bir şey söyleyin?

Sevgilimi bugün akşam 11de aradım konuşurken onun şirket telefonu var birtane o çaldı, açmadı. şirketten bi kız dedi. bende araması için ısrar ettim sinirlendim akşam 11de arıcak kadar önemli şey neymiş diye. ben telefondayken aradı konuşmalarını duydum. Sevgilim onu sabah 9da şirket arabasıyla evden alabilirmiymiş diye sordu. (araba bugün sevgilimde olduğunu biliyormuş) Sevgilimde direkt hayır dedi çünkü başka işleride var tabi. Ben deli oldum bu kız nerden buluyo bu cesareti diye hemde bu saatte. Sevgilimi ona yüz vermekle suçladım senden yüz bulmuş diye baya çıkıştım ona. Oda bana bağırmaya başladı saçmalama diye. Sonra kızı aramaya kalktı senin yüzünden sevgilimle kavga ettik bida arama bu saatte diye. zor engel oldum istemedim aramasını. şimdide yarın onla işyerince konuscağını söyledi... Benim hala aklım almıyo nasıl arıyo beni sabah evden alırmışın diyebiliyo sizcede anormal bi durum değilmi? Sevgilim samamı değiliz diyo o kız birtek beni aramıyo diyo inanımmi?

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki de anormal bir durum. İş yeri ortamında bence çalışanlarla pek samimi olmıyacaksın. Bey, hanım hitapları olmadan asla, bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Klasik türk kadınlığından bir çıkın konuya o şekilde bakn , Atın kafanızdaki şu gereksiz düşünceleri , Erkekleri b konularda sıkmayın , sıkarsanız sonu husra ıle biter. İşyerinden bir arkadaşının araması kadar doğal birşey olamaz. Bunu bu şekilde düşünmekte yarar var tekrarlıyorum bırakalım şu klasik türk köylü kızı imajını . sevgililerimize güvenelim ..

0|0
    0|0
  • Bu kuruntularınız yüzünden bitiyor her şey işte. Bu kadar dert ediyorsan ayrılacaksın arkadaşım. Ya bu deveyi güdeceksin yada bu diyardan gideceksin. Ayrıca kız tek taraflı yüz bulmaz karşıdan bir ışık almadığı sürece. Senin yanında olur canım diyecek hali de yok her halde.

0|0
    0|0
  • çok normal bişey sevgilini suçlama ,arayan kıza gelince kötü amaçla aramamış, zaten konuşulanları sende duymuşsun sadece beni alırmısın demiş

0|0
    0|0
    • yeri geliyor ben bile evli barklı kadını hemde kocasının önünde evinden alıyorum sonuçta aynı yerde çalışıyoruz kötü bi niyetimiz yok

• hmm :S bilmiyorum ben cok rahatsiz oldum

• yok rahat ol sonuçta aynı yerde çalışıyorlar :))

• dünyada bir seni sevgilin var ve bütün kızların ona salça olduğunu düşünüyorsun dimi ..

0|0
    0|0
  • unutmuştur sabah geçerken alsın demştir işte normal

0|0
    0|0
  • Cadı o cadı, aranızı bozcak, kendine yapcak.

0|0
    0|0
  • benim içinde böyle bi çıldıran kişi olsa

0|0
    0|0
  • salak bir kız yüzünden sevgiline kızma.ilişkinizi yıpratma.

0|0
    0|0
  • Saadece arkadaslardir olur yaa bögle seyler

0|0
    0|0
  • yanıt verirsen onu rahatlatmış olursun verme o kudursun

0|0
    0|0
  • Böyle özgüveni yüksek kızlar başa bela :D

0|0
    0|0
  • başına bela alma boşver

0|0
    0|0
  • Arayan iyi ki erkek degilmis

0|0
    0|0
  • Bunları israil oyunu beylerrr inanmayın.

0|0
    0|0
  • iş yerinden arkdaş sa normal giderken benide al diye bilir bence normal

0|0
    0|0
    • erkekse normal ama kızsa normal degil bu durumda

• E ne yapacaksın?

0|0
    0|0
    • mesaj attim simdi, sinirim sana degil aslinda ona diye. dogru dursun sinirlarini bilsin dedim.

• Sevgilinde hiçbir suç yokmuş zaten. Aslında kızın yaptığı anormal değil, onun yaptığına pişkinlik denir.

• sinilrnmekte haklı olabilirisin fakat bunda sevgilinin ne suçu var.sinirini ona yansıtıyorsun. sevgiline guvenmeyip onu böyle boş kıskançlıklara boğarsan emin ol o kız olmasa bile başkasına bakmaya başlar.sakin ol ve üzerinde durma.hatta olumlu ol.erkek senin yanında rahat olsun.yoksa yalanlar başlar

0|0
    0|0
    • ne sucu var diyonda bu cesareti sevgilim vermis ona belliki yoksa nasil o saatte arayabiliyo. ayrilcam nerdeyse

• bir insanın birine dotsane yaklaşmasının cesaretle ne alaksı var.korkacak birşeyi olsa o zaman ona o cesareti vermezdi

• Sana şu şarkıyı armağan ediyorum bayan link ;)

0|0
    0|0
  • kıskançlık tavan yapmış. İpleri biraz dizginlemek lazım :D adam elinden geleni yapmış daha ne olsun be

0|0
    0|0
  • 11 de araman kötü olmuş 9 gibi arasan daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Dünde cevao yazmıstım gene yazıyorum :) Sevgiline cıkısma o nasılsa alamam demiş.Erkek arkadasın şöyle düşünüyordur simdi alamam dedim gene bana surat yapıyor alıcam o olucak diye sinirlenicek bence kızın yüzünüde güldürme erkek arkadasına güvendiğini belli et.

0|0
    0|0
    • evet hatirladim:) hakli olabilirsin ama elde olmuyo iste ben bukadar genis degilim öyle evden almalar falan daha benim kapima gelememis bugüne kadar onun kapisina mi gitcek. sevgilime degil o kiza benim sinirim ama ondan cikaramadigimdan sevgilimden cikartiyorum

• simdi söyleyecegim daha cok sinirini bozacak canim ama yapacak bisey yok "o" cesareti sevgilinden bulmustur..

0|0
    0|0
  • Aramakla küçük düşmenin alakası yok,insan sevdiğini arayıp sormalı sıktırmayacak kadar

kızla aralarındaki ilişki tam olarak ne,bu önemli bir nokta?

araştırmadan tavır yapma,uzaklaşır senden...

0|0
    0|0
  • böyle kızlar çok seni çok iyi anlıyorum. benim sevgilimin etrefındada böyle yapışkan dengesiz kızlar çok. sevgilinde suç yok ama anlıyorum siniri geçmiyor insanın. ama sen trip yapma sevgiline kız istediği amaca ulaşmasın. daha sık sık sevgilinin yanına git falan.

0|0
    0|0
  • Aranızı bozmak şimdi yapıcağın en son şey olmalı ondan birşey deme rahatsız olduğunu belirt ama suclama yoksa güvenmediğin ortaya cıkar.

0|0
    0|0
  • sen haklisin? kiz kimki? senin niye bu durumdan haberin yok.

0|0
    0|0
  • benimde birkaç kişiyi dövesim var "gittikçe sayısı artıyor"

0|0
    0|0
  • sabret iş yerıne gıt sevgılının suslen püslen yemege cıkın. karsı tarafa bı bakıs at oyle bı bakıs olsun kı yanına yaklsamasın

0|0
    0|0
  • benim sevgilimede ben sabahları uyanamıyorum beni sen uyandır her sabah ara demiş bir kız. Etraf kaşr dolu bacım napıcaksın

0|0
    0|0
    • aynen öyle. naptin sonra nasil hallettiniz bu konuyu

• Ben baya bi kizdim o zaten cevabini vermis kiza sonra zaten o isten ayrildi sevgilim. İmkanim olsa isyerine giderdim cikista askim yemege gidelim der takilirdim koluna:-) ama imkanim yoktu malesef:(

Yükleniyor...