Kaslı erkekler neden kıskanılır?

Açık açık soruyorum nedir bu düşmanlık?

Yok iğneyi basmış, toz kullansam bende yaparım falan filan. İğne dediğiniz şey streoid ve bu ilacı büyük yarışmacılar ve modeller alıyor. Toz dediğiniz şeyler sağlıklı besinlerin rafine edilmiş paketlenmiş hali çoğu süt ürünlerinden yapılıyor. Yapamıyosanız kıskanmayın be kardeşim.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• zengilikle aynı şey, herkes zengine söver çalmıştır çırpmıştır der ama içten içe onun gibi olmak ister
    bedelini ödeyebilse o kıskanç kişiler de kaslı olmak isterler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Güvensizlik Karşılaştırma kendi ile Çekememezlik

0|0
    0|0
  • Nedeni mi var? Bariz açık. Güzel olan şey kıskanılır. Kendisinde olmayan şeyleri kıskanıyolar. Kıskanmayın işte çalışın sizin de olsun.

0|0
    0|0
  • Meyve veren ağaç taşlanır :Dd

0|0
    0|0
  • kızlar kaslı erkeklerden hoslanır onlarda bunu cekemiyorlar heralde :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• dostum toz dediğin şeyin rafine edilişinden tut sütün bayatı mı dersin ne dersen de iyi birsey değil toz kullanmak yerine daha uzun sürede doğal yap ben kimya müh emin ol bunları görmüslüğüm var toz kullanmadan istediğim vucududa yaptım, aynı zamanda cok kibirlisin

0|1
    0|0
  • protein tozu, amino asitler falan neyse de steroidlerin zararları ortada. steroid basıp vücut yapanlara laf etmekte haklılar bence ;)

0|1
    0|0
  • Hiç muhatap olmuyorum şahsen. Cahil çünkü neden yorayım kendimi? Uzaktan kıskansınlar no problem.

0|0
    0|0
  • Seni bilmemde cogu ezik insanlar kas calisiyor

0|0
    0|4
  • Cekemiyorlar kanki takma.

0|0
    0|0
  • kıskanan mı var sanki tribin kime !'

0|1
    0|0
  • Ben proteine ve ogneye karsiyim onlar hormon onlar balon gibi sönersin vucudun tipsiz bir hal alir ben dogal yollarla kas yapiyorum en saglamida bu kardesim tabi cook zahmetli o ayri ama organik :)

0|0
    0|2
  • 1.60 lik adam üçgen peynir gibi olursa laf ederiz tabi

0|0
    0|0
  • Ben kiskanmam sahsen :)

0|0
    0|0
  • abi salonda en konusulan şey bu :D
    adam bende yaparım diyo GEL YAP la ozaman petito :DD

0|0
    0|0