Sizin dövebileceğiniz biri size artislik yapsa dayak yiceğini bildiği halde, n'aparsınız?

Sizin dövebiliceğiniz biri size artışlık yapsa dayak yiceğini bildiği halde naparsınız? ama kavga edemezsiniz nedeniniz var..

kafaya takarmısınız fırsatını bulunca dovermisiniz yoksa boşmu koyarsınız..

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam sonradan döverdim hemde öyle bir döverdimki bidaha artisliğin a sını yapamazdı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• dövemezsem illa birine dövdürtürm içimde kalmasın

0|1
    0|0
    • döversin ama o an dövemezsin bişey var işte yapamazsın arkadaşına dövtursen korktu kendı gelemedı arkadsını cagırdı falan derse :)

• o zaman at içine 1 ay sabret hem onun hırsını da çıkarmış olursun :) elbet döverm yani kaçış yok

• +1

• kafaya takarım dovmem ama kucukken herkesı doverdım ama buyuyunce hos olmuyo haklıyken haksız oluyosun bı de benım gıbı hazır cevap degılsen sınırınden catlıyosun. ben boyle durumlarda arkadaslarıma soylenıp ne kadar sınırlendıgımı belırtıyorum sonra baska nısı oluncada oncekı sınırle bırlestıgınden mıdır nedır bılmem lafı yapıstırıyorum bu kadar

0|0
    0|0
  • Kill bill geldi yine aklıma.Bak dövmüyorum ama yine de akıllı ol mesajını veririm 3 nolu bakış atarım anlar o :p

0|0
    0|0
  • Oğlum bak giit derim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bugune kadar okadar kavga ettim hiç dayak yemedim,sadece bir düğünde 3 arkadaştık bi düğün salonu girmişti ozaman dayak yemiştik oda normal,ama teke tek kolay kolay dayak yemem.

0|0
    0|0
  • Başına birşey gelir muhakkak

0|0
    0|0
    • derken

• Eğer bana zarar veren birisi olursa onu unutmam belki orada birşey yapamam ama sonradan sakat kalır yada ağır birşey geçiriri

Yükleniyor...