Tanımadığın biriyle eve çıkma konusunda ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar tanımadığın bırısıyle eve cıkmak konusunda ne dusunuyırsunuz? hiç tanımadım daha ınternet de kampus sayfasında tanıstık ben ilan vermiştim arkadaş aranıyor diye .. sizce doğru mu ya da böyle bi tecrubesı olan var mı

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ben ailemle bile bazen aynı evde yaşamakta zorlanıyorum hiç tanımadığın biriyle iyi cesaret. kuralları olmayan biriysen senin için problem olmayabilir

0|0
    0|0
  • istanbulda kalmam kesinlesirse gelecek ay ben de burdan arkadas arayacagm :) yani baska nerden bulabilrm ki.ii cikmazsa baskasini bulmaya calisirim.özellikle dagink insanlari cekemiorm :) her neyse kampüs diyosn hic mi arkadasin yoktu eve cikacak?

0|0
    0|0
  • Tanıdığı insanlarla bile ev arkadaşı olunca sorun yaşayan onlarca öğrenci varken sendeki cesaret iyimis doğrusu.Ne çıkarsa bahtına hesabı olur başka bişe olmaz

0|0
    0|0
  • Tanıdığınla çıksan da değişen bir şey olmuyor ev arkadaşlığı başka şeydir çünkü uzun yıllar tanıdığın bir insan bile olsa aynı eve çıkınca çok farklı yönlerini görüyorsun o kişinin. O yüzden çok da önemli değil kafana yatıyorsa çık.

0|0
    0|0
  • seri katilmidir nedir

1|0
    0|1
  • in mi cinmi deli mi manyak mı sapık mı bi sürü şey aklıma gelirdi benim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende ev arkadaşı arıyordum ama bulamadım.

İnsan seçmek biraz zor iş.

Sohbeti, Arkadaşlığı değil saygıyı koruyabilecek mi ona dikkat et.

Temel bu olmalı.

0|0
    0|0
  • Anladığım kadarı ile öğrencisin, muhtemelen oda kısa bir araştırma yap derim en baştan şartları konuşun baştan kavga edin misali sonradan kimse üzülmesin..

0|0
    0|0
  • Tanıdıkla da çıkmak çok iyi değil ki. Öyle okulda arkadaş olduğunla aynı zamanda ev arkadaşı olursan yüzde büyük ihtimalle aranız bir şekilde açılır.

Denemeden tecrübe edemezsin.

0|0
    0|0
  • Belli olmaz. Tanımadığım insanların yanına ev arkadaşı olarak gitmiştim. Bir tanesini dövdüm bir tanesi en iyi arkadaşlarımdan biri şu anda.

0|0
    0|0
  • Ben ev arkadasımı netten bile bulmamıstım ev ararken karsıma geldi aniden o arada tanıstık ev tuttuk sonra ortama alısınca o kafasına göre ben kafama göre dağıldık

0|0
    0|0
  • bişi olmaz yaa denemekten zarar gelmez bazen çok iyi bi eküri olabiliiyor..

0|0
    0|0
  • Kankanla eve çıkınca bir sürü problem oluyor. Huyunu suyunu bilmediğin biriyle anlaşman mümkün olmayacaktır oyum hayırdan yana :)

0|0
    0|0
  • hayatta risklerle güzel hiç düşünme doğru yoldasın

0|0
    0|0
  • Klozet yerine sifona yapıp kaçabilir. Sakıncalı

0|0
    0|0
  • hiç tavsiye etmem. zorunlu değilsen çıkma bence

0|0
    0|0
  • Hep yalnız yaşadım 1-2 tane ev arkadaşım oldu -çok kısa süreli- ama tanıyıp tanımamak çok önemli değil açıkcası.

Aynı çatı altına girince eşler bile tanıyamıyor birbirini.

0|1
    0|0
Yükleniyor...