Nette bir kıza sırrınızı anlatsanız o da bunu her fırsatta yüzünüze vursa?

Nette bir kıza sırrınızı anlatsanız oda bunu her fırsata yüzünüze vursa ve rencide oldunuzu bile bile bundan vazgeçmese söz verse bu konuyu bidaha açmıcana ama yinede sözünde duramasa bu kıza napılır ne cevap verilir nasıl derdini anlatırsın bu insan ewladına?

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• Engellerim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Derdin ne diye ? sorardım önce .

0|1
    0|0
  • sil gitsin..

Arar bulursa senindir aramazsa senin olmamıştır ki:(

0|1
    0|0
  • Kızla konuşmazdım bir daha senin yerinde olsam. Hemen güvenmemen gerekirdi.Ama olan olmuş artık sağlık olsun ne diyelim ..

0|1
    0|0
  • netten bir kız sonuçta görüşmezsin olur biter :)

0|1
    0|0
  • ne demişler İnsanlara asla yaralarını gösterme, sana vurmak istediklerinde ilk oraya vururlar .bi daha sırrını açma kimseye .sil gitsin değer veriyodum filanda deme o sana değer verse sürekli hatanı yüzüne vurmaz

0|1
    0|0
  • silip engelleyerek kurtulunabilir onun gibilerle uğraşıp seviyeyi düşürmeye hiç gerek yok

0|1
    0|0
  • Yol verilir :-)

0|2
    0|0
  • Bir daha sır verilmez.

1|1
    0|0
  • Netten aşağıya iterim.

0|1
    0|0
  • İletişimimi kopartırım. Hiç gelemem öyle salaklara.

0|1
    0|0
    • sewdim yani konuşuyoduk ama bilemiyorum insanlar neden böyle ki?

• Takma olum ya .Kadın milleti böyle işte. Hemcinslerim olsalar bile doğruya doğru.Çenemiz gereksiz yere fazla çalışıyor.

• işte değer veriyosun misal ben senle konuşuyorum 1-2 ay herşeyini biliyorum konuşuyoruz dertleşiyoruz sonra böyle tokat gibi insan takmamak istiyor ama kendime kızıyorum neden bukdar çabuk bi insanı sewiyorum diye

• niye sırrını verdin sende daha görüşme olsun bitsin

0|0
    0|0
    • ne görüşmesi öyle arkadaş gibi konuşuyoduk öyle bi sewgili mevzu yoktu yani.

• Hiç bişey anlatma mesela derdinide anlatma.Sıkıldığını anlıycaktır.Ya da direk sil gitsin

0|0
    0|0
  • bida sırrını anlatma kimseye bu devirde kimseye bişey anlatmıcaksın

0|1
    0|0
  • iki kişinin bildiği sır değildir..

0|1
    0|0
    • yani tanımadığın kişilere sırrını anlatma

Erkekler Ne Diyor 12

• Sırlarımı anlatmam.

0|1
    0|0
  • nette kızı ne kadar tanıdığın belli. sırrını kendin açsan daha az kişi duyardı diye düşün bir dahaki sefere.

bazı insanlar yapma dediğini inadına yapar. ses etme hatta çok utanç verici değilse kendin yay, sır olmaktan çıksın sır.

0|1
    0|0
  • Önce Bir İnsana Güvenmeyi Ögrendim Sonra Bunu Birdaha Yapmam Gerektigini. Köseye Yaz Lazım Olacaktır.

0|1
    0|0
  • sanal boşver derim

0|1
    0|0
  • yapıyorsunuz yapıyorsunuz sonra nasıl sıvarız

diyeceğin " insan yerine koyduk bir şey anlattık, ya insan gibi davran ya da şinanay yavrum şinanay" şinanaylarda sansür var

0|1
    0|0
  • Her önüne gelene neden sırrını anlatıyorsun ? Madem insan evladı engelle gitsin.

0|1
    0|0
  • sen sırrını acıkladın ve oda hala suratına vuruyor ve hala sende eklimi o kız? kusura bakma

kardeşim ama sen bunu hakediyosun...

1: tanımadıgın birine sırrını acıklıyorsun...

ve

2: hala onunla konusuyor sohbet ediyorsun...

kusura bakma ama sen ya mazoşistsin yada bu kıza aşıksın...

üçüncü bir seçeneği yazıp bide ben seni kırmıyım diyerekden susuyorum...

0|0
    0|0
    • ben farklı insanları tanımayı seviyorum herçeşit insanı tanıyımki ona göre kendime dost tutum diye nette değilde gerçekte böyle biri karşıma çıksa bunu nasıl açıklaya bilecegini öğreneyim diye sen haklısın ama bi kere düşünerek karar vermişsin ben ikikere düşünüp bu karara vardım doğru yanlış bizi biz yapan tercihlerimizdir ben bu yolu tercih ettim.

• yok ya o maddi bişeyi atıyor bende atarım o dakkadan sonra gelen parayı kenefe basarım ama ben manevi bi olgudan bahsediyorum nasılsa insan yok olmicak biyaratık bigün 99999999999999999 milyar yaşımda olacam ve bu bilgileri dünyada öğrenmek bir bilgi fazlasıyla dünyada bir gün yaşamak bilmemekten iyidir

• hımmm ... agresif ...şılakkk :)) not : gora filminden alıntı ... :))

hayır bu 9 takıntısı niye :))) bak arkadasım zaten dün öğlen saat 2 de uyandım ve bu uyanma işini yinelemek için bi girişimde bulunmadım hala... akünün suyu bosaldı bosalacak haberin olsun :)) derdini tek seferde bi nefesde söyle sende kurtul net alemide :)))

bide bu arada bende bi soru sordum cevaplarmısın... Sifonun bozuk olduğunu anlarsanız ne yaparsınız? cevabını merak ettim acıkcası :)) puan vermeyı unutma

• ki kişinin bildiği sır değildir boşuna dememişler

0|1
    0|0
  • neti kapatırım vursun da göreyim

0|1
    0|0
  • Tekmeyi Basarım :D Her Platformda Lafımı Sokarım. Skype Msn Twtten Silerim. İrcd'lerde Amsg Atar İnsan Gibi Laf Sokmam. Ha Unutmadan Öle Bi Sırrımı Anlatmam Ama Sırlarını Dinlerim Kimseyede Demem (:

0|0
    0|0
    • yaww senin gibi burdan biri özelden bişey anlatım benim sırrımı burda herkez bilse ne olack beni tanımaz etmezler mevzu bunu bi insan neden yapar ısararla neden açık yaraya devam eder ben bunu anlayamıyorum..

• Saçmalık İşte. Ayrıca Karektersizlik. Sen Güvenip Rahatlamak Birazda Derdine Care Bulmak İcin Arkadasım Dediğinle Paylaşırsın Karşındaki Meğersen Köpekmiş. Bilemessin Ki.

• İspat etsin eşşek.

0|0
    0|1
  • o değil de senin derdin neydi de sırrını anlattın tanımadığın etmediğin kıza.. bi güzel bela okuyacan ardından kabul olsun diye bildiğin bi iki dua oku muhabbeti de kes..

0|0
    0|0
Yükleniyor...