Parfümünüzü kendiniz için mi alırsınız?

daha doğrusu şöyle açıklıyım insanların beğenisimi önemli sizinki mi ? diyelimki bi parfümü çok sevdiniz ama bikaç kişi parfümünüze laf söyledi beğenmedi bidaha sıkmazmısınız? yada gidip herkesin beğendiği markalarımı alırsınız?

nedense ben herkesin beğendiği markaları beğenmiyorum benim beğendiklerimide insanlar beğenmiyor :D ama yinede sıkıyorum napıyım ben seviyorum

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• kendime güzel kokmayı severim başkaları neden umurumda olsun ki beni en çok ben koklarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Benğendiğim ve beğenildiğini düşündüğüm kokuyu kullanırım aslında yıllardır issey miyake kullanıyordum, 2 ay önce giorgio armani gio kullanmaya başladım 2 side çok severek kullandığım kokular...

0|0
    0|0
  • ben parfumeride 1 günümü harcadım yaklaşık 6-7 yıldır hiç değiştirmedm parfümümü .

0|0
    0|0
  • Valla ben kendi beğendiğim parfümü kullanıyorum =) Şu an ki parfümüm de Zara Gold gayet memnunum =) Beğenen de var beğenmeyen de ama ben bayılıyorum=)

0|0
    0|0
  • Kendi begendigin parmunu almak saçma biraz.çünkü sıktıktan 2 dk sonra kokuya duyarsizlasiyo insan. O yüzden baskalarinida dusunmek gerek kanımca =) ama perceive olsun benm olsun

0|0
    0|0
  • kendim için alırım kimseye sııktırmam

0|0
    0|0
  • kendim için alırım

0|0
    0|0
  • ilk başta ablam beğeniyor diye almıştım sonra kızarkadaşım beğenince o beğeniyor diye alıyorum :D

0|0
    0|0
  • Kızlar için alıyorum :(:(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yinede sıkar giderim.Ben beğeniyorsam gerisi boş.

0|0
    0|0
  • Beğendiğim farklı kokuları alırım Dp kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • yok kocam için alırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...