Efes'in deplasmanda başa baş oynadığı burada da yendiği Reali Fenerbahçe final fourda yenemez mi?

insAllah Efes gelir boylelille final sansimiz cok artar ama Real gelirse de onlarida orda yeneniliriz..

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Real Madrid'i her türlü yeneriz biz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence burada yanlış bir düşünce var bir takımı bir iki maça göre değerlendirmemek gerekir. Sonuçta şu gerçek var rakip o maça çok iyi hazırlanabilir, takım formsuz olabilir sakatları eksiklikleri olabilir vs. Buraya kadar gelen hiç bir takım küçümsenmemeli.
    Mesela Amerika nasıl şampiyon oldu. Çoğumuz sevinmemişmiydik Amerikaya karşı öndeyiz diye adamlar resmen dalga geçtiler çoğu rakibe aynısını yaptılar bilerek yenik duruma düştüler son periyodlarda çatır çatır fark açtılar.

0|0
    0|0
  • Efesin çıkmasını sırf kendi cikariniz için değil de iki Türk takımının final fourda olması için istesen daha iyi olurdu
    Soruna gelecek olursak Madrid zor takim ama yenilemeyecek takim değil

0|0
    0|0
    • Hem Fener icin hem ülkemiz icin istiyom zaten ne yani biz elenseydik efesin ne hali varsa görsün mü diyecektim veya efes bizi yenip finale kalirsa finalde yenilsin diye mi bekleyecez..

• Efes başkasına yenilsin dedin demiyorum
      İnşallah çıkar böylelikle final şansımız artar demissin onu söyledim
      Oraya çok takılma ben sorunun cevabını yazdım geri kalan kisimda

• Şirketde Fenerli arkadaşlarımda Realden çekiniyordu ben bilemicem basketbolla pek ilgilenmediğim için ama Fener onuda eleyebilir neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeyi bence direkt finale yazsınlar. Çerez gibi yer real ide efeside. Galatasaraylı olarak çok güçlü buluyorum

0|0
    0|0
  • Efes önceki maçlarda biraz daha dikkatli olabilseydi şu anda Real'i elemişti.. Rakibimiz Real olursa tabiki en az onlar kadar şansımız var...

0|0
    0|0
  • Madridde final four, kolay olmaz ama real madridde kısa boylu kıvrak bir amerikalı yoksa yeneriz. Rivers o sınıfa girmez heralde

0|0
    0|0
  • Final four madridde olucak yani deplasman real her turlu alir

0|0
    0|0
Yükleniyor...