Haftada 4 5 gun spora gıderek ve dıyet yaparak?

ıyı aksamlar arkadaslar,
-haftada 4 5 gun ortalama 1.15 saat spor yaparak ( yürüyüs bısıklet uzay )
-sabah kahvaltısı harıc ekmek yemeyerek.. sabah kahvaltısında 1 dılım ekmek yencek..
-gunde 2 kere meyve yıyerek
-aksam 6 dan sonra yemek yemeyerek
-gunde 2-2.5 lıtre su ıcerek
-gunde 2 kere meyvenın yanında yesıl cay ıcerek.

su an 85 kıloyum.. boyum 1.58 kısa yanı.. yukarıda saydıgım maddelerı yaparak ayda kac kılo verebılırım hedefım 50 kılo olmak..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 4-5 de verirsin ama düzenli spor yapman şart

0|0
    0|0
    • düzenli olarak haftada 5 gun spor yapsam her ay duzenlı 5 kılo vererek 7 ayda 35 kılo verebılır mıyım pekı sızce vucudumun sarkmasını ıstemıyorum ben 95 dım 85 ım sımdı

• vucudunun sarkmama olayını bilemem ama kucuk bir operasyonla duzeliyo o ya. azim her seyi yener yaparsın dostum rahat ol :)

• ne operasyonu ya ben yaptıramam operasyon falan o kadar durumum yok.. rahat olamıyorum ıste ya bu kılo cokk kotu bırsey :((

Erkekler Ne Diyor 1

• yediğin yemeklere bağlı birşey. düzgün bir programla sağlıklı olarak ayda ortalama 7 kg verebilirsin.

0|0
    0|0
    • bana bıraz yardımcı olabılır mısınız pekı? ben 95 kıloydum 3 ayda 10 kılo verdım arada salona gıdıp yemeye dıkkat ettm ama cok kacırdıgım oldu :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Allahın hergünü yürü 1 saat ve temponu arttır günlük aralara toplam 3 bardak olacak şekilde yeşil cay sok suyuna hep limon zencefil tarçın kooyyy şekeri ve unu tamamen çıkar kısmen tuzu dda ayrıca temel 3 ögün var aralara ögün sokuştur az ye öz ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...