Bayramda annemle babamın elini öpmeyi unutmuşum..!

Ben öptüm zannediyorum yanlarında bayramın 3. günü falan başka birisinin elini öptüm aynı günün akşamında annemi ağlarken yakaladım ne oldu diye sordum sormamla bana patlaması bir oldu elimizi dahi öpmedin diye ya aslında bu tür adetleride pek sevmem adet yerini bulsun diye yaparım ama şimdi büyükler el öptürerek acaba egolarını mı tatmin etmek ister?

Varmı bunun bir mantıklı açıklaması sonuçta unuttuk yanı

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• " buyukler el opturerek acaba egolarini mi tatmin etmek ister? "

Sende anne olduğun zaman bunu hatırlamanı isterim, çok yakışıksız bir tabir olmuş :((

0|0
    0|0
    • Anne oldugum zaman mi?

Ben opturmem ya olursa cocuguma

• Mesele orada el öpmek değildir o duyguyu o neşeyi yaşamaktır. El öpmek te örf adet gelenek diyelim yada nasıl isimlendirirsen isimlendir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Unutkanlığı anlarım da bu kadarı da olmaz ya. Nasıl unuttun? Ego tatmini de değil. Bunlar bizim değerlerimiz...

0|0
    0|0
    • Bayramin ilk gunu isim vardi sabah saat 5 te ise gidecektim fakat bir aksilik oldu is yan yatti camura batti hesabi gidemedim tekrar eve donusumde saat coktan ogle 2 olmustu ve ben yokken kurban kesmisler ve ev hostel gibiydi benimde aklima gelmedi iste

• parasız kaldın desene.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben de annem ve babmın elini bayramın 3. günü öptüm. yoğunluktan anca aklıma geldi. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...