Erkek arkadaşınız uzakta olsa nasıl süpriz yapardınız?

arkadaşlar sevgilimin doğum günü yaklaşıyor ve napcam bilmiyorum aklınıza bşe gelıyorsa yardım edermısınız ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• yanına gidemiosan yapacağın tek bişey var kargoyla hediye yollamak

0|0
    0|0
    • kesinlikle zaten başka çaremde yok gibi gözüküyor.. ama sorun şu kı ne alacagımı bilmiyorum hanı :)

• inşallah neyse yardım ettigin için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• ben bayan ıcın 1ay hazırlık yaptım..8saatlık yol var aramızda 3gunluk sprız yaptım..fazlasından bıkmasından korkmustum..akıllı sprızler lazım

0|0
    0|0
    • hanı bizim aramızda'da 14 saat var o yüzden gidip gelmem sorunlu ve sınav zamanı :s hanı ne yapsam onun hoşuna gidicektır eminımde insan özel hissettirmek en ğüzelını istiyor :)) o yüzden kafam gerçektn karışık..

• yardımınız için teşekkür ederim dediklerınzıı düşüncem emin olun :) güzel dileklerınız içinde teşekkür ederım inşallah herşey yolunda gider :)

• rıca..ben teşekkürr edrm..ben byndan ıc thsortunu jest olarak almıstım cok mutlu etmıstı bay olarak..art nıyet olamadan tabı..sevdıgının kokusunu duymak ayrı bır duygu..anlatabıldıysem ne mutlu.yanlısım olduysa k.bakma rabbıme emanetsınız

Kızlar Ne Diyor 1

• uzakmi..araya yollar mı girmiş yoksa dağlarmi..?ben seviyosam eğer hiç durmaz ayağina giderdim..

0|0
    0|0
    • bende oyle düşünuyordum ama sınav zamanı hem benim hem onun doğru olmaz ikimiz içinde gitmem .s yoksa giderım zaten hiç düşünmeden :)

Yükleniyor...