Nasıl bir sevgiliniz olmasını isterdiniz?

evet arkadaşlar soruda sorduğum gibi sevgilinizin nasıl olmasını isterdiniz her konuda aklınıza ne geliyorsa yazın gitsin

0|0
15|13

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle gözleri bana aşk ile merhamet ile bakmalı.. Gözlerine baktıkca huzuru görmeliyim. Güven vermeli bana varlığı.. Yanında kendimi rahat hissedebilmeliyim en önemlisi kendim olabilmeliyim.. Anlayışlı olmalı her zaman.. Hiç pes etmemeli mesela.. Üzgünsem beni güldürmek için elinden geleni yapmalı.. Omuzunda ağlayabileceğim biri olmalı.. Dokunmaya kıyamamalı bana.. Sonra bilgili olmalı, öğrenmeyi araştırmayı sevmeli.. Dinine bağlı olmalı, inancı kuvvetli olmalı. Ne olursa olsun benimle olacağını, bana destek çıkacağını bilmeliyim. Öyle çok sevmeliyiz ki birbirimizi ayrılık sözcüğü anlamını yitirsin... Ama nerde böyle biri ? :(

1|1
    0|2
    • o senin dediğini ben gösterdim ama değmeyecek kişiye gösterdim ve şuanda hala ben böyle bi kişiliğe sahipsem ben bile ben.. merak etme vardır böyle erkek

• Başka hiçbir erkeğin gözlerine bakamam, annesinden sonra bu Dünya'da alabileceği en çok sevgiyi veririm ona. Yanımda rahat olsun isterim, kendisi olsun. Değiştirmeye çalışmam olduğu gibi kabul eder onu herşeyiyle sever benimserim. Kızgın olduğunda üzerine gitmem, konuşmak istemezse susarım ama varlığımı hep hissettiririm. Güler yüzle karşılarım onu hep. Üzerine titrerim, bazen kendimden çok düşünürüm onu. Ve eğer mutluluğuysa söz konusu sevgimden vazgeçip hayatından bile çıkabilirim...

• vay be duygulandım he

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 13

• efem kastı dostum seni bu kaçıncı uyarışımız ne olur gıcık oluyorum sen erkeksin erkekdediğin en azından bir iki adım erkekliğe yürü bu efem ne lannn :////

0|0
    0|0
  • Ne şanslıyım ki bu soruya verıcegım her cevap noktası,virgulune kadar eksiksiz sekılde sevgilim de mevcut... ona ragmen uzuyorum kızcagızı.) ..

0|0
    0|0
  • efem güzel olması havalı olmaması sakin olması çok laf yapmaması kendini beğenmiş olmamalı bunlardan hariç olabilir

0|0
    0|0
  • çorapsız babet giyilmiyor mu? bence güzel oluyor

0|0
    0|0
  • ya pardon tek hakkımız mı var

yani illa bir tane mi olmalı

0|0
    0|0
    • ben bir hak tanıyorum :D fazlaları kendime alcam stok yapıyorum:D

• gardaş bana karşı do*alıyon ama heç iyi etmiyon ha :PPP

bıyık bur sıvış...

0|0
    0|0
  • dürüst . asla yalan söylemesin aldatmasın ve beni adam gibi sevsin

0|0
    0|0
  • sipariş mi alıyorsun :D

0|0
    0|0
  • insan olsun yeter

0|0
    0|1
  • Zeki, heyecanlı, maceracı, çılgın, çok konuşmayan; az sözle çok mana bahşeden.

0|0
    1|0
  • 2 gözü, 2 kulağı, ağzı, burnu, saçı, götü, başı olsun yeter hee birde memeleri..

0|1
    1|0
  • Çok zeki olmayacak çok aptal hiç olmayacak. Çünkü çok zeki olursa seni parmagında oynatmaya çalışır çok aptal olursa vay o erkeğin haline laf anlatamaz çünkü kaşı taraf anlamaz. Erkeğin yanına yakışacak bir ortama gittiğinde ağırbaşlılığını koruyacak onun kadını olduğunu belli edecek. Kıskanç olacak eşini başka kadınlardan kızlardan kıskanacak. Lakayık davranışlardan uzak duracak. V.s v.s

1|0
    1|1
  • Her gün bunun gibi yüzlerce soru sorulup cevapladığım için artık kendi yazılarımla sevgili olacağım ya.

0|0
    1|1
    • amaç burda vakit geçirmek zaten ne sorım aksama kadar calıstıgım yerdekı araba fıyatlarınımı:D

Yükleniyor...