Acaba ne anlatmak istiyor?

Merhaba. Benim bulunduğum okulda Kübra adında " okulun en güzel kızı kim? " deseniz onu söyleyecekleri birisi var. Geçen yıldan ismen tanışmamız var ve bazen merhaba-merhaba şeklinde konuşuyorduk. ancak yaklaşık 2 hafta önce sınıfın kapısının önünde dururken yanıma gelir misin dedi ( sınıflarımız karşı karşıya ). Yanına gittim ve biraz konuştuk nasılsın gibisinden. Daha sonraları bana bakmaya başladığını önce arkadaşlarım fark etti sonra bana söylediler bende dikkat ettiğim zaman gerçekten baktığını gördüm. Göz göze geldiğimiz an başını başka bir tarafa çevirmeden yine bakmaya devam ediyor. Bende aynı şekilde ona bakıyorum. Yanımdan geçerken, pencerede dururken ya da yemek yerken hep göz göze geliyoruz. Arkadaşlar senden hoşlanıyor falan diyorlar ama okul dışından sevgilisi var. Yani kısacası sevgilisi varken bana bakıyor. Bugün de sürekli ben ona baktım onun bana baktığı gibi. Bir kere sınıftan içeri girerken gözlerinin içine baktım sanki benim bir şey dememi bekliyor gibiydi. Ama bilemeyeceğim. Benden gerçekten hoşlanıyor olabilir mi?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• senden hoşlansa sevgilisinden ayrılırdı en fazla senin bi ozelligin onun hoşuna gidiyordur yada biri senin ondan hoşlandıgını soylemiştir o da seni itirafa suruklemek için boyle bişi yapıyordur yani sevgilisi varken sana bakıyorsa sen başkasına yonel çunku siz ilerde çıksanız bile sen varken başkasına bakacaktır...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• senden hoşlansa ne olur hoşlanmasa ne olur

şıpsevdi o kız,buna ne dersin?

1|0
    0|0
  • Kübraları oldum olası sevmedim.

1|0
    0|0
  • Bakışlara aldanma bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bizim zamanımızda okulun en güzel kızı kim sorusuna verilen cevap, okul çıkışında "hangi çocuk lan o?" sorusu ile karşılık bulurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...