Birini çok severken başkasını sevebilir miyiz?

Bir insan hayatında kaç kere sevebilir ya da birini canınızdan çok seviyorken ama ayrılmak zorunda kaldıysanız ve hala çok seviyorsanız ileride bir başkasını gerçekten sevebilir misiniz?bana şuanda yüreğimde biri varken bir başkasını sevmek masal gibi geliyor.sizler ne düşünüyor sunuz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• evet banada ilginç gelen kız veya erkek oankı sevgilisine seni herşeyden çok seviyorum gibi şeyler söyleyip bir çok fedakarlık yapıp sonrasında ayrılıp başka birisine aynı şeyleri söylemesi ve benzer fedakarlıklar yapması aşkı braz basitleştiriyor gibi gerçek aşk yokmuş gibi ama var peki 5 kişimi oldu hayatımızda veya sayısı kaçsa işte hangisi gerçek aşkımdı hangisini gerçekten seviyordum diye sorarsak eğer sabah uyandığımızda yanımızda yatağımızda eşimiz karınız veya kocanızla birlikte uyandığınızda işte gerçek aşkınız odur (İnsanın gerçek aşkı evlendiği kişidir)

0|0
    0|0
    • evet söyledikleriniz doğru ama ya çok sevdiğin,artık onu eşin olarak gördüğün insanla artık evlenme arefesindeyken ayrılırsan ve canın gerçekten yanarsa da başkasını sevebilir misin acaba?ben şuanda bu moddayım :) merak ettiğimde bu zaten.sorum her sevgili için geçerli değil sorum gerçekten sevdiğimiz ama ayrılmak zorunda kaldığımız tek özel kişi için geçerli.

• evet kimseyi sevemiceksin ama insan genelde sadece evlendikten sonra başka bir erkeği sevmez işte ozaman başkasını sevemem diyebilirsin hayatta başarılar size hoşçakalın

• teşekkür ederim yorumlarınız için,iyi akşamlar

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...