Hiç aldattınız mı ya da aldatıldınız mı?

hiç aldattınız mı ya da aldatıldınız mı ne zaman ne yaptınız ne hissettiniz veya hem aldattınız hemde aldatıldınız mı

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatılmıştım evet. Aldattığım da oldu. Aldatmak dediğim biriyle düşüp kalkmak değildi.. Bu mesele sadece illa gidip yatmak değil. Aldatmanın türlü halleri var.

Hisse gelince, ikisi de iyi hissettirmedi.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim dürüstlügünüze

• elbette en önemlisi kendini aldatmak bu çok var artık kendini isteklerini begenini beklentini iyi bilmeli insan önce kendini çok iyi tanımalı o zaman yaşam kolaylaşır

• Aynen olay bu.. Benim aldatma ve aldatılma olayım da böyleydi. Ha fiziksel, ha düşünsel benim için farkı yok. Herkesin kendini daha iyi tanıması ve ne istediğini bilmesi çok önemli. Hem de her şey için.

Erkekler Ne Diyor 12

• aldatıldınızmı bilmiyorum ama

bu ayda unutlumaz bir aşk yaşamanız dileği ile

çünkü kasımda aşk başkadır

1|0
    0|0
  • Rusya da çalışıyorum ve yakışıklı karadeniz uşağıyım . Sence aldatmış olabilir miyim .çok sık olursa sıradan birşeymiş gibi oluyor alışır insan zamanla ..

0|0
    0|0
  • ezen olma ezilen ol diye öğüt veren büyüğüm kimdi hatırlamıyorum onun için okkalı küfür etmekten imtina ederim.

yok ben daha çok aldatıldım, hissetmedim birşey.

0|0
    0|0
  • aldattım ve sonunda aldatıldım çünki bu böyle herşey karşılıklı Nur suresi üçüncü ayet-i kerimede "Zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir; zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir." der bende buna inanıyorum artık

0|0
    0|0
  • aldatmaya vaktım olmadı sevmekle ilgi göstermekle meşguldum ya da iyi davranmakla içime sinmediği zaman zaten elimi ayağımı çektım uzaktan takıp ettım ya da kendı kendını ele verdı zaten hiç bi zaman da aldatmyı düşünmedım çunku o yaptı ben dey apçam çözüm yolu değildir

0|0
    0|0
  • aldatıldım, hiçbirşey hissetmedim öfke bile.. değmez

hiç aldatmadım ama birisiyle ilgileniyorsam sevgilisi kocası ıvır zıvırı beni enterese etmez :) başkalarının ilişkilerine zerre saygım yoktur :)

0|0
    0|0
  • ne aldattım ne aldatıldım aldatmıyacağımı biliyorum da aldatılırsam uzun süre etkisinden kurtulamam herhalde

0|0
    0|0
  • ben asla aldatmam böylede büyük konuşuyorum , ama aldatıldım. mesela bide arkadaşlıktan silindim .d :))

0|0
    0|0
    • bir daha yollayın kabul edeyim

• yok yok gerçekten gerek yok :) ben insanlara 2nci bir şans vermem. fakat sizide rencide edemem yani öyle bir hakkım yok. ama tanımış kadar oldum :)

• zaten teklif yolayan siziniz ben rencide olmam çok incesiniz bu yaşınızın küçüklügünden silmişimdir zaten çünkü böyle çocuksu olayları yaşamak istemem genç arkadaşım iyi akşamlar katılımınız için teşekkür ederim

• Aldatıldım ve sustum ama aldatmam.

0|0
    0|0
    • susmakta çözüm degil çok ikişi olmaması ve olanın çocuk olmaması önemli olan bir kişinin tatmini marka çanta ayakkabı en pahalı sinemaya gitmek markaa yaşama sanatı parisi görmekse o insanla yaş alınmaz

• fake olarak evet cokkk :)

0|0
    0|0
  • deniz kızı!

0|0
    0|0
  • aldatılmadım fakat sevgilim varken bi kızla sevgilim olmadığını söyleyip sinemaya gittim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne aldattım ne de aldatıldım

0|0
    0|0
  • Aldatıldığımı hiç düşünmedim belki de ben yanıldım bilemiyorum ama hiç böyle bir sorunum olmadı ben aldatmadım

0|1
    0|0
    • ne mutlu önemli olan zaten bilinmememsi belkide hiç olmamıştır mutluysak sorun yok

• aldatmam aldatılmam diye düşünüyorum ama erkeklerden her şey beklenir nolur nolmaz ipleri de elden bırakmamak lazım :)

0|0
    0|0
  • Aldatmadım ama aldatılmadım da diyemem belki de anlamamışımdır.

0|0
    0|0
  • Hayır aldatmadım ama aldatılmış olabilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...