Gobegimi nasil eritirim?

1 ayda gobegimi eritebilirmiyim? Nasil eritebilirim spor hareketleri onerileriniz varmi?(hafif var gobegim)

Güncellemeler:
Kilo vermek istemiyorum sadece alt kain bolgesi

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay da mı yaptın o göbeği de 1 ay da eriteceksin :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Benim de sadece alt göbeklerde yağlanma vardı. 1 ay düzenli spinnig ve güzel beslenme uygularsan hiçbiri yağ kalmaz. Çünkü spining yaklaşık 45 dk sürüyor. Öküz gibi terliyor insan nerden baksan 1000 kalori ve daha fazlası yakılıyor. Tabi bu spinnigi yaparken mekik ve çakı hareketlerini yap emin ol karın bölgesi tertemiz oluyo

0|0
    0|0
  • bölgesel incelme diye birşey yok. sadece göbeğini eritemezsin. kardiyo yapman gerek yağ yakman gerek. böylece vücudun genel olarak inceleck

0|0
    0|0
  • ilk önerim fitness gidemiyorum diyorsan. mekik yorulana kadar mekik çek. karnında bir ağrı olur kası zorladığın için 1-2 gün ara ver. ağrı hafifleyince yine mekik çek. ve ısınma hareketleri yap. eritebilirsin ama ne kadar sürer bilemem.

0|0
    0|0
  • mekik

0|0
    0|0
  • Mekikle düzenli bir şekilde beslenmeyle birlikte gayet kolay eritirsin

0|0
    0|0
  • Yağ sökücü

0|0
    0|0
  • Kardiyo + diyet

0|0
    0|0
  • halka çevir

0|0
    0|0
  • 180 derecelik fırına koy 5 dk ya erir sıkıntı yapma bu kadar 😄

0|0
    0|0
  • bisiklet + mekik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her gün 20 mekik. 1 ayda rahat kaybolur. Bir anda çekmesen de olur. 10ar 10ar veya 5er 5er bölebilirsin gün içine. Ama bir anda çekilmesi tabii ki daha etkili, biraz zorlamalısın karnını.

0|0
    0|0
  • Yemeyerek ve egzersizlerle

0|0
    0|0
  • Kosu diyet kardiyo:)

0|0
    0|0
  • Fitness çalışarak eritirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...