Güzel bir kadınla dolaşmak sizi tedirgin mi eder yoksa tam tersi egonuza turbo mu takar?

Onu gören tüm erkeklerin osbirlenmek için en yakın wc'ye koşuşturdukları güzellikte bir sevgilim var ve bu durum bana fazlasıyla zevk veriyor.. şöyle ki ;

Ortamdaki diğer tüm erkeklerin kadınımı arzuladıklarını bilmek, kadınımla yatmaktan bile daha zevkli

İç Se""Hey adamım bu kadını arzuladığının farkındayım.. Bunu, görünmeyen o salyalarını akıtarak belli ediyorsun ama ben ağzından çıkan ve tecavüzcü ruhunu besleyen o iğrenç sıvıları görebiliyorum.. Nasıl mı ? O kadın benim nightvision'ım!

Kusura bakma ama o benimle! hem ayrıca ne zırvaladığını da duyamıyorum .. ne dedin ha ? biraz daha yüksek sesle konuşur musun dostum ?""

Peki sitemizin güzide erkek userlarında durumlar nasıl ? Güzel bir kadınla dolaşmak sizi tedirgin mi eder yoksa tam tersi egonuza turbo mu takar ? ( bu son paragrafı aslında hiç yazmamalıydım ama malum site kuralları.. Yaratıcılığım resmen bir kaç elmas avcısı! tarafından törpüleniyor)

Güncellemeler:
Fikir tartışmasına girebileceğim kalitede bir cevabın gelmemesi üzücü tabi
Soruyu değiştiren yönetim neyin kafasını yaşıyor ?Bu hakkı size kim veriyor ?

Siz benim cümlelerimi, benim kurgu yapımı nasıl olur da tayip kasımpaşalı mantığı uygulayarak faşistçe bir tutumla kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz ?

kimsiniz arkadaşım siz olayınız ne bi deyin bakayım hele

silin üyeliğimi gitsin hayat görüşlerimiz çok farklı ... Silmezseniz bile bu son yazım bu siteye

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

• Hmmm onların arzulamaları senin de wc ye gitmene sebep oluyor mu zevkten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Beyler bahsettiği kız benim.

2|1
    2|2
  • ar yu sur bebi bisiler bisiler yazmissin.

0|1
    0|0
  • soru basliklarina taciz ne zaman basladi !1

0|1
    0|0
  • Genelde erkekler bu durumda sevgilisini kimseye gostermezler ama sen degisiksin..

Sevgilime yan gozle bakanin gozlerini oyarim ben mesela

0|1
    0|0
  • Güncelleme: Atarını yerim.

0|0
    0|0
  • genelde kıskanc erkekler daha bı saklama egılımınde olurlar herhalde sen kıskanc degılsın

0|0
    0|0
    • Kıskançlık ve eziklik arasında ince bir çizgi vardır

ben o ince çizgiyi gözle görülebilir bir şekilde çizebilen birisiyim

ha şu da var tabi : she's my nightvision !

• Görmeden inanmam:)

0|0
    0|0
  • Bu saçma soruyu sormak için çok uğraşmışsın belli.

0|1
    0|0
  • ufff snne be slk .s.s.s

0|0
    0|2
  • Osbirlenmekten sonrasini daha hizli okudum.

0|0
    0|0
    • Kiza asilanlari dovebilcek nitelikte misin ? Degilsen git vucut gelistir karate kick box biseyler yap.

Erkekler Ne Diyor 15

• Kesinlikle sana katılıyorum her kezin hayranlıkla bakıp iç geçirmesi yatmaktan daha zevkli.

Güzel bir bayanla dolaşmaktan asla çekinmem ve aslında ego tatmini olayınıda girmem ama O duygu anlatılacak bir duygu değil. Bu duygu ancak yaşanır.

0|1
    0|0
  • Allah akıl fikir versin

1|1
    0|0
  • senin erkeklik onurunun ( tabi varsa ) taaa ... neyse... erkek misin lan sen de? başka erkekler yanındaki kıza yiyecek gibi bakıyo diye zevke geliyosun. senin şerefine tükürym.. senin yanında dolaşack kızın da aklına tükürym.. erkek adam kadınını kıskanır, ona yan gözle bakana anında dalar.

1|0
    0|1
  • hacı sana acık söyleyim benim keyif aldığım tek nokta senin gibi kuklaları yanında gezdiripte başkalarına kendilerini tatmin ettirmeleri...

Ve senin gibilerin yanında sevgili diye gezerken benim onu becerip de senin evine bi arka sokakta bırakmam...

Bu tip hatunlarda en güzelide matti manevi herşeyini sen karşılarsın bende deneme sürüşüne çıkarım

soruya bak ya

0|0
    0|1
  • beni etmez, ben kimin yanında olduğuna bakarım. benim mi yoksa öküz gibi bakarak üst üste malzemelik resim çekenlerin mi

1|1
    0|0
  • nasıl bi hastasın anlamadım ki

1|2
    0|0
  • Adamın yazdıklarını tasvip etmesem de soru başlığının değişmesi hoş değil. Acıp bi cinsellik başlığına bakın burda ne saçma sorular soruluyor adam düşüncelerini kendi üslubuyla "beğenirsin veya beğenmezsin" ifade etmiş. Başlığı kim değişmişse bence ayıp atmiş

0|0
    0|0
  • İlginç bir düşünce olduğu kesin.

1|1
    0|0
  • osbirlenmek'te takılıp kaldım ben

3|0
    0|0
  • egoya turbo takar... kasıla kasıla yürürüm ne yalan diyim

0|0
    0|0
  • onelan öyle, başkası benim karıma bakıcak ben zevk alıcam, bana ters

1|1
    0|0
  • Merak etme o kadar güzelse sende çok durmaz, sende millete amerikan filmlerinden çıkma repliklerini içinden yüzlerine söyleme gereği duymazsın.

0|0
    0|0
  • Eğer varsa öyle bir şey ki emin değilim...Öyle bir kızı taşıyabileceğin mekanlara gitmeni öneririm...Ne işin var onunla birlikte tavernalarda.

0|0
    0|0
  • Guzel diye osbirlenmek mi gerekli

0|1
    0|0
  • Spr olur snucta herkesn iç geçirdiği benim yanımda onlar kızın anca parfüm kokusunu alır :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...