Sütyen takmamak ciddi bir sorun mudur?

Ben neredeyse hiç sütyen takmıyorum. Tabi bunda memelerimin küçük olmasının da etkisi var. Sütyen çok rahatsız geliyor onun yerine içime her zaman dar atletler giyerim. O da sallanmamalarını ve düzgün durmalarını sağlıyor hatta destekliyor da. Bu benim için ileride sorun olur mu?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Yani erkeklerin de biliyorsun iki memesi var. Erkeklerde de küçük olduğundan biz de sütyen takmıyoruz :) Erkekler kadar küçükse bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • arkandan ağlayabilirler sonra

0|0
    0|0
  • sorun olur tabi, sütyencilere ayıp en azından.. memelerin ufaksa sütyen kocaman gösterir daha iyi değilmi

0|0
    1|0
  • Ohh ürperdim.. Ne zaman bir meme anılsa gönülümüz tınılanır..

1|0
    0|0
  • sarkarsa kötü olur

0|0
    0|0
  • göbeğine kadar inerler sonra :)

0|0
    0|0
  • bende hiç takmadım, ne var bunda? şaka bi yana ben çok rahatsız oluyorum partnerim sütyen takınca.

0|0
    0|0
  • boşver memelerinle barışık yaşa.

0|0
    0|0
  • Selin geldi aklıma o da hiç takmazdı ama göğüsleri sarkmasın diye egzersiz yapardı

0|0
    0|0
  • sarkmayı engelliyormuş geçen ntv de bi adam anlatıyordu

0|0
    0|0
  • çok hoş bence kullanmamak

0|0
    0|0
  • bizim için sorun yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sarkarlar bikere bence takayı dene hem nasıl sütyensiz çıkıyosun ya ben 1-2 kere çıktım yediler resmen :D

0|1
    0|0
  • Sen yinede giy en azından desteksiz olanlardan sarkar ileride.. Ben kendimi sütyensiz düşünemiyorum çok rahatsız ediyor :D

0|0
    0|0
  • sarkar sütyen takmadan nasıl rahat ediyosun .onu anlıyamadm.

0|1
    0|0
  • Yoo..senin için problem yoksa,kimse içinde olamaz.

0|0
    0|0
  • ben1 gün takmadım göğüslerim 85 numara olduğu için dikkat çekti sanıyorum eve kendimi zor attım :)

0|0
    0|0
  • Sarkma yapar.

0|0
    0|0
    • Kesin midir bu durum? Sütyen tamazsan sarkar mı yani kesin?

• buyumesine yardmci olur fakat sarkar buyudukce dik durcagina sarkar yatarken cikaririm bir tek ben gunluk giymek lazim

0|0
    0|0
  • ilerde göğüslerini yerden toplarsın..

0|0
    0|0
    • Kesin sarkar mı yani sarkmama ihtimali yok mu?

• ilk kez duyuyorum,neden sarkma yapsın ki?bu konuyu araştırmalıyım,sütyenin önemi herkese anlatılmalı.

Yükleniyor...