Kızlar, Squat yaparak basenleri eritebilir miyiz? Aranızda squat yapan var mı? Varsa nasıl sonuçlar aldınız?

4 gündür squat yapıyorum ilk gün 50 ile başladım hergün 10 tane arttıtıyorum. Bacaklarım kalın squat bacaklarımı daha da kalınlaştırırmı yoksa inceltir mi? Kilom gayet normal en büyük sorunum basenlerim.. Squat yaparak basenlerimi eritebilir miyim? Squat yapıp sonuç alan varmı?

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• şekle girer toparlanır.. ama kemik yapın önemli kemikliysen ne yaparsan yap o basen ömür boyu senle kalır bacakların içinde aynı şey geçerli yağ oranın yüksek değilse pek değişmez birşey..

0|0
    0|0
    • Yağ oranım yüksek değil göbek falan da yok bacak ve basen var ve evet kemiklerim baya iri.. Erimez mi yani :-(

• sıkı bir şekilde çalış sakın bırakma ve periyotları düzenli olarak arttırmaya çalış gör bak arkan nasıl toparlanıyor.. algı olarak da daha güzel görünecek yeter ki pes etme hatta sporu yaşa tarzın haline getir severek yap..

• bir sürü farkl hareketi hergün düzenli olarak yapamıyorum en azından squatı taparım hergün.. yaza kadar yani 1 ayda biraz sıkıkaşsa toparlansa istiyorum olur mu acaba?

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok öyle bir şey basenleri inceltmez. Ama kalçaya bir etkisi var sorma :D Kalçaya çok güzel bir şekil veriyor. Ben yapıyorum yapmaya da devam..

0|0
    0|0
  • HAYIIIRRRR BURADA TECRÜBE VARRRRR SAKINNN amacın bacak eritmekse squat kalçayışekle sokarken bacaklarının kalınlamasına neden olur bil istedim

0|0
    0|0
    • Sen nekadar süre yaptın? Hep farklı şeyler söyleniyo şaşırdm ne yapıcam

• Arkadasim da yapiyor onunda bacaklari kalinlasti valla 8 aydir fitnesstayim squati birakali 6aydan fazla oldu benimde bacaklar kalin iyicem incelsin oyle basliycam

• Şu basenlerdrn kurtulmak istiyorum bacaj kalınlığından geçtim artk

• 50 ile başlanıp her gün 5 arttırılır eritmez şekle sokar

0|0
    0|0
    • Yani eritmez de sıkılaşsın istiyorum

• Sıkılaşırsın devam et

0|0
    0|0
    • Kemik yapım iri.. basenlerim sıkılaşır mı?

• Birazcık fark olsa da yeter işte.. Teşekkür ederim

• Gözle görülür bir fark olmaz devam etmen lazım ilerleyen zamanlarda görürsün

Yükleniyor...