Midyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan oldum...

Dün akşam sevgilim beni evlerine çağırdı anne babası erkenden yatmışlar ablamla odada oturuyoruz dedi ben dururmuyum zıpkın gibi fırladım evden evlerinin önündeki bahçede bulunan sarmaşığın altına saklanıp mart kedileri gibi miyavlayarak geldiğimi belli ettim ama sevgilimden önce çıkan beyaz atletli üst komşusu eline geçirdiği sopayı s*** kedigili seni diyerek bana doğru fırlattı,ıskalamasının vermiş olduğu zevkle daha da çok bağırırken sevgilim çıkageldi ve kapıyı usulca açıp içeri kaçtı. Ben hemen en yakın ağaçtan kopardığım 2 dalla kendimi kamufle ederek kapıya yanaştım hemen içeri daldım.evlerinin kapısını aralık bırakmış odasına çekilmişti ses çıkarmadan içeri girdim,ışıkları babası uyanmasın diye kapatmışlardı ama ben içgüdülerime güvenerek odanın kapısını bulup içeri girdim.pencere dibindeki yatakta ay ışığının altında duran birinin duvara yansıyan silüetini gördüm,çok sessizdi belli ki oda istiyordu hemen yanına yanaşıp üzerine çullandım sesini çıkarmadı öpüşürken bıyıklarının battığını hissettim ama aldırış etmedim,memeleri bi hayli büyüktü regl olacak heralde diyerek kendimi avuttum,o sırada nefesini içime çekme imkanı buldum ama burnumun direği sızladı derken karşı odadan babasının sesi geldi 'kızım pencereleri kapat dışardaki kedi içeri girmesin!' Hemen kızın elinden sıyrılıp yatağın altına girdim karanlıkta faltaşı gibi açılmış gözlerim birşeyi seçemez olmuştu. Babası uyumamıştı,postu deldirmeden evden çıkmanın yollarını ararken odanın kapısı tekrar açıldı,ben kelime-i şahadet getirirken 'aşkım burdamısın' diye bir ses duydum ardından ışık yandı. Hemen yatağın altından çıkıp kapıdan girene baktım,evet o benim sevgilimdi.. Peki yataktaki kim lan diyerek soğukkanlı bir şekilde başımı çevirdim,O sevgilimden 7 yaş büyük evde kalmış ablasıydı ve ben 5 dakkadır onunla aynı yatakta :s:s:s Ne hikmetse sesini bile çıkarmamış aksine yeni görmüş gibi pişkin pişkin hoşgeldin nasılsın diye de sormuştu. Nasıl olmalıydım? Berbat bir halde bir köşeye oturup sevgilime sarıldım. Olayın şokunu gece boyunca üzerimden atamadım. Venhasıl sabah arkama bakmadan oradan uzaklaştım. Ama ben sevgilimin yüzüne nasıl bakarım? Ona bu durumdan bahsetmelimiyim?

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayal gücünle resmin birleşince komik olmuş.

1|0
    0|0
Yükleniyor...