Organlarınızı bağışlamayı düşünüyor musunuz ?

Bir gün hepimiz öleceğiz, öldüğünüzde organlarınızı bağışlarmısınız? / Bağışlamazmısınız? Nedenleri ile birlikte yazarsanız sevinirim.

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• tabii ki bagışlayacagım birinin ihtiyacına yarayacaksa neden toprak olmasına göz yumayım ki inşallah kısmet olur

0|0
    0|0
  • Evet, bağışlayacağım.

0|0
    0|0
    • Hayat kurtarmak kadar güzel birşey olamaz sanırım. Kesinlikle bağışlayacagım.

• Hayır düşünmüyorum..Bedenimin bana ait olduğunu düşünmüyorum, bana bir emanet ve bu emanete sahip olan kişi ben olmadığım için bana nasıl verildiyse aynı şekilde sahibine geri vermeyi isterim.

0|0
    0|0
    • Sana bu vücudu emanet eden o kadar kudretli ki; senin tüm organların başkalarına paylaştırılsa bile sen öldüğünde seni şu anki gibi tek parça halinde toplayabilir. Bu söylediğim bütün kutsal kitaplarda da yazar. O yüzden şüphe etme ve hayat kurtar derim...

• O ne büyük bir kudrettir ki ölüyü diriltebilir , hastaya şifa verebilir...

Yani Allah isterse benim organıma bile muhtaç etmez.

• bağışlamam

0|0
    0|0
  • bağışlarım

0|0
    0|0
  • tabiki bağışlıycam sonuçta o organlar benimle beraber çürümüycek mi başkasının hayatına devam etmesini sağlıycaksa ne diye bende dursun

0|0
    0|0

• ,

Hayır.

0|0
    0|0
  • İşe yarayan her birini alsınlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bağışlarım, arkamda hayır duası edecek 1-2 kişi kalsın bari.

umarım yakın zamanda sentetik organlar üretmeye başlar bilim insanları o kadar çok bekleyen var ki, ölen insanların organı ya uymuyor ya kafi gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Bagislayali 7 yil oldu.

hem bagislasanda her insanin organini almiyorlar.trafik kazasi veya bir sekilde bitkisel hayata giren ve fis i cekilmesi gereken insanlarin organlarini aliyorlar.yani organi alinacak kisinin beyin olumu gerceklesmis olmasi gerekiyor. yoksa her organ bagisi yapanin oldugunde organlarini almiyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...