Bir kadının omuzları nasıl olmalı?

bi kadının omuzları nasl olmalı szce benim geniş baya szce dar mı guzel duruyo genişmi bn dr omuzlu olanları beyeniyom hanım hanımcık

0|0
14|21

En İyi Erkek Görüşü

• omuzlar genıs olmalı bence ... hem estetık acıdan hemde elbısenın uzerıne olması acısından .. dar omuzlu kişiler omuzlarını geniş gosterbılmek ıcın cok farklı yontemler denıyorlar elbıse secımınde zorunda kalıyorlar... ayrıca dar omuzlu kısılerın kafasıda buyuk gorunur dipnot...

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kafanın büyüklüğüne bağlı eşşek gibi kafan daracık omzun varsa virgül gibi o ne la :/

1|0
    0|0

• geniş omuzlu bayan güçü simgeler

dar omuzlu bayan masumiyeti.

2|0
    0|0
  • çok geniş değil çokda dar olmamalı . en önemlisi kızların omuzları öne dogru eğik oluyor yani omuzlardan mengene ile sıkılmış gibi oluyor. b hiç hoş olmuyor.. oysaki biraz spor yapsalar vucutları sekle gırecek .çok güzel kızlar var vucutları cok kotu duruyor.

0|0
    0|0
  • bu tamamen o kişinin vücudunun yapısına bağlı orantılı olsun da nasıl olursa olsun omuzlar geniş bacaklar kısa bir hatun düşünemiyorum mesela :))

0|2
    0|0
  • Omuzlarım geniş olduğu için kadındaki geniş omuzda bana güzel gelir.

1|0
    0|0
  • Allah'ın kişiye verdiği beden en ince ayrıntısına kadar hesaplanmıştır. :)

0|0
    0|0
  • omuzu bilmemde ayak bilegi el bilegi ince olacak tosun gibi olmicak

0|0
    0|0
  • Geniş olmalı dik durmalı

0|1
    0|0
  • erkeğe de kadına da ben geniş omuz daha çok yakışıyor.. Zaten görsel olarakta omuz-göğüs geniş bel ince basen geniş bence görübtü böyle olmalı.. diğer türlü omuz ince bel ince basen geniş hiç hoş bi ölçü değil bence..

1|0
    0|0
  • bayanlar için geniş omuz bana itici geliyo

0|0
    0|0
  • hulk gibi de olmasın ama : /

0|0
    0|0
  • önemli olan omuzun geniş yada dar olması değil bence vücudunla orantılı olması lazım diye düşünüyorum çokta kafana takma kızlarda erkeklerde geniş omuz arar olmayanlar nolcak peki :)) o kadar kafaya takmamanı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • abi bunlar bağımsız şeyler değil ki nedir bu "şuram şöyle nasıl sizce" geyiği vücut yapını bilmeden aaa olmaz mı diyelim mal mısın acaba ?

0|0
    0|0
  • cok tatlısın :)

0|0
    0|0
  • Kalça biras geniş omuzlar erkegin sarabilecegi şekilde dar olmalı bence.orantılı olmalı anlayacgn:

0|0
    0|0
  • parfum kokmalı.. beni benden alıp göturmeli

0|0
    0|0
  • Muhammed ali Clayin omuzları gibi olmasında

0|0
    0|0
  • farketmez benim için o kdar önemli değil..

0|0
    0|0
  • genıs tabıkı

0|0
    0|0
  • Resimdeki olmuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Omuzlarım geniş ama memnunum bu durumdan.

1|0
    0|0
  • çok dar omuzlar da hoş değil aşırı geniş omuzlar da. ortası iyidir.

1|2
    0|0
  • Kısalar şimdi dar omuz der..dsgagf.

Geniş omuz asillik bir kere..o kadar.

3|0
    0|0
  • Geniş daha güzel bence kıyafeti daha iyi taşıyor

1|0
    0|0
  • baya değilde orta karar genişlik güzel duruyor..

1|0
    0|0
  • benim de yüzücüler gibi:/ ama Allah vergisi işte..

1|0
    0|0
  • valla omuz da sırtta erkeklerin en etkilendigi bolgeler ne cok geniş ne cok dar olmalı benimde senin gibi biraz genişce ..

0|0
    0|0
  • Miyop insanlardan hoşlanmam geniş omuzlu olmak her zaman idealdir ve zerafetin göstergesi.

1|0
    0|0
  • Herşey bitti hallettik omuz mu kaldı yani ey Allahım acaba omuzları nasıl diye düsünenler varmıdır ki gün geçtikçe begeni kriterlerimiz saçmalaşıyor

0|0
    0|0
  • omuz dediğin geniş olur dar omuz güzel göztermiyo kendini

0|0
    0|0
  • Kollar patlıcansa dar omuz çok kötü duruyor da inceyse iyi.

0|0
    0|0
  • Orta dereceli.

0|0
    0|0
  • dar olmalı bence yani

0|0
    1|0
  • beyeniyom ne la :s beğeniyorum diye yazılır o.

Neyse geniş omuzlu bayanlar çok itici oluyorlar bence vardı bir tanıdığım uzun, iri cüsseli, geniş omuzlu erkek gibi duruyordu aynı.

0|0
    3|0
Yükleniyor...