Her kör satıcının bir kör alıcısı vardır derler ya...

Böyle birinin bile alıcısı çıkar mı ?

İçime kapanık , utangaç , çekingen , sessiz , asosyal...

Ben çıkcağını pek sanmıyorum , bu lafta külliyen yalan gibi geliyor..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgiyi aşıladığında ruhuna. Bu saydıkların pek kalmaz bile. Kafana göre biri olduğunda herşey kolaylaşır ahpab.

0|1
    0|0
    • Malesef aşık da olamıyorum.Olsam dediğin gibi , biraz mantıklı düşününce bunların hiç biri de kalmaz.Ama malesef işte :(

• bende öyleyim ama buğüne kdr evde kalacağımı hiç düşünmemiştm sayende onuda düşündüm:):)

0|0
    0|0
    • Düşünmemen ilginç zaten :):) Çevren tarafından sessiz biri olarak tanınmak çok kötü bir durum değil mi ? Ben asosyalliğimi , içime kapanıklığımı , utangaçlığımı , asosyalliğimi gizlemeye çalışıyorum , gizliyebildiğim kadar... böyle biri olduğumu bilseler heralde çevremde bir insan bile kalmaz..

• sen erkeksin ben kızım...baktm evde kalıyorm gelen teklıflerden birini degerlendiririm:)ayrıca boşver aşk meşk filan..çevrede görüyoruz aşk yerlerde.görücü usuluyle biryle evlenırsn hanım hanımcık en dogrusu.

• imrenmeye başladım ya :( hep sap gibi dolaşmak çok kötü birşey , herkes sevgilisiyle...

Erkekler Ne Diyor 2

• Evlilik için söylenmiş bir söz ve ortaya çıkıp talip olursan birinin seni tercih edebileceği bence doğru bir söz.

0|0
    0|0
  • Esas böyle insanlarla evleneceksin. Sosyal olanların da ne naneler yediğini şimdi söyletme bana. Açtırma kutuyu, söyletme kötüyü. Böyle iyi böyle.

0|0
    0|0
    • Böyle birini kim ister ki ?

• Doğru diyorsun , haklısın.Ben Allah'ın istediğini vermedikten sonra o benim istediğimi niye versin ki.. Sadece başım sıkışınca Allah'a yalvarmak , dua etmek.Mutluyken hiç Allah'a dua etmemek , şükretmemek çok kötü birşey olsa gerek...

• Allah yine de istediğini verir biz onu bilemeyiz tabi. Çünkü bir hadis'te buyuruluyor : Sabırla edilen ve acele etmeden duam kabul olmadı demezse müminin her duası kabul olur."

Ancak beş vakit namaz kılanın dualarının kabul olma olasılığı daha fazladır diye biliyorum. Onun için bir yeden başlamak zorundasın. Okul ve dershane, buna engel değildir.

Yükleniyor...