Galatasarayın forvet transferine ihtiyacı var mı?

Galatasarayın güçlü bir hücum hattı var ancak avrupada bu beklentiyi karşılıyamadılar Elmander sezona sakatlıklarla girdi sonra toparlandı derken yine sakatlandı Burak çok gol kaçırıyor Umut elinden geleni yapıyor Baros´u ise oynatmıyorlar sizce bir forvet transferine ihtiyaç varmı?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• bence gs forvet alacağına burak dışarda bıraksın eminim çok gol atar birde şu barosa şans tanısınlar yaa vallahi ben fenerbahçeli olarak üzülüyorum fatih terimide anlamıyorum nasıl bir td lüktür bu bir oyuncuna nasıl şans vermezsin arkadaş bence bir şansı hakediyor bizim bienvenue ye beşiktaşın geçen sene edu ya verdiği şansların yarısını verseler şuan gs forvet aramazdı en sonunda kampanya başlatıcam #barosTakıma diye

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Oyuncu değişikliği yok. Adamların oyundan çıkması için illahi sakatlanmasımı lazım? bakar kötü oynuyor ısınamamış barosu sokar ne biliyim yedektekileri filan.

0|0
    0|0
  • Burak gol kaçırmaları ve zafer işaretleri ve saç yolmaları.Neyse birşey demiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hayır yok.gereksiz olur

0|0
    0|0
  • Bence var.Çok gol kaçırıyor forvetler.

0|0
    0|0
  • hiç gerek yok birde baros a şans verse çok iyi olacak

0|1
    0|1
  • Burak ve Umut'tan bir cacık olmaz gibi. Mutlaka alınmalı. Baros'ta yaş itibariyle artık verimli olamaz.

0|0
    0|0
  • Yok, ruha ihtiyaç var.

0|0
    0|0
  • var var olmazmı

0|0
    0|0
  • acilen forvet ve defansa takviye alınmalı burakla olmaz bu iş

0|0
    0|0
  • bence laziodaki zarate tüm sıkıntıyı çözer onun haricinde sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Güçlü ama etkisiz bir hücum hattı var.Son vuruşlar iyi olsa sorun kalmazdı.

0|0
    0|0
  • Webo'nun 22 yaşındaki hali gibi bir forvete ihtiyacımız var;)

0|0
    0|0
  • Yok bence çokl forvet var

0|0
    0|0
Yükleniyor...