Bakabilir misinizz?

bacaklarım çok ince ve biraz yamuk gibi bunu nasıl düzeltebilirim. sporda hangi hareketleri yaparsam düzelebilir

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Abazalar ve veled-i zinalar doluşmadan bir yorum yapayım. Squat yaparsan kalça ve diz üstü olan tarafları toplar. Yüzme yapabilirsin. Ayaklarını dizden aşağısını çalıştırcak hareketler. Oturdugun yerden ayağınla agırllık kaldır. Bisiklet. Sık sık koşu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• squat yap şu bu gibi gereksiz amatörce cevaplar vermişler istersen sabaha kadar squat yap bu işler öyle basit degil. Öcelikle bacakalrın ince ise büyük ihtimalle zayıf yapılısınız. Sizin yapmanız gereken öncelikle bacakalrınızın kalınlaşması sanırım buda şöyle gerçekleşir, bacak kasları vucudmuzun en büyük kaslara sahip olduğu bölgedir bu bölgeyi kalınlaştırmak istiyorsanız o kaslara istedigini vermek zorundasınız (protein , karbonhdrat) bu şekilde iyi bir de antrenman programına ihtiyacınız var tabiki. kasi takdirde nebulursam yerim kalınlaşsın diye düşünürseniz hata edersiniz çünkü yağlı bir şekilde ladığınız kiloyu aynı hızda geri vermezssiniz ve selülit sorununuz ortaya çıkar. bu sefer estetik görünümden uzak olursunuz. eğer spor salonuna gidiyor ya da evde , dışarda çalışma imkanınız varsa , ne tür egzersizler ve çalışmalar yapmanız gerektgini anlatabilirim. iyi günler

1|0
    0|0
    • baya zayıf yapılıyım spor salonuna başlamayı düşünüyorum dışarıda da çalışma imkanım var ayrıntılı olarak anlatırsanız çok sevinirim

• hesabımı daha yeni açtım mesaj atamıyorum maalesef :/ ama fikirlerinizi almayı çok isterim

• yanlış anlamayın ama daha öncede bir kaç kişiye yardımcı oldum açıkdan yazdıklarımla ama çok bilmiş amatör arkadaşlar pişman ettiler. müsait oldugunuzda seve seve özelden yardımcı olabilirm ya da isterseniz kendi blogumdan sorabilirsiniz. sayfa kendime ait özelden mesaj atabilirsiniz istersneiz. (parantezi silin)

www (.) facebook. com/pages/Fit-People/827300803998256? ref=bookmarks

• bunun için bir partner bulman lazım önce -.-

0|1
    1|0
  • Aslinda ince carpik bacak hos oluyo :-)

0|0
    0|0
  • Sürekli yüzmelisin vücudunun güzel bir sekil almasini istiyorsan)

0|0
    0|0
  • Kaportacıya gidebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...