Evliliğe hazır mısınız?

Merhaba efem;

Efem evlilik için sıradanlaşma süreci içerisinde yaşayacağınız şeyler için hazır mısınız?

evlilik, amerikan filmlerinde ki gibi akça saten çarşaflarla uyumak, sabahları makinaden kahve doldurmak, evlilik yıldönümlerinde hollywood semalarında uçaktan seni seviyorum kuşlaması yapmak değil ki efem.

bu sebeple asitli şeyler içmeyecek, biradan koladan sodadan uzak duracaksınız efem. kurufasulye, kavun ve ılık süt gibi nimetlerden faydalanmayacaksın. ha keza tuvalet kokabilir endişesi ile sadece eşin evde yokken tuvalette çalışmalar yapacaksın.

ona göstermeden tırnaklarını keseceksin, sivilce sıktığında kızarıklık geçene kadar oyalanacaksın.

her sabah o uyanmadan koşup ağzın kokmasın diye dişlerini fırçalayacak, dağınık görmesin diye saçlarını jöleleyeceksin.

ayakkabılarına gizli gizli parfüm sıkıp sürekli çorap değiştirecek, es kaza çoraplar kokarsa çaktırmadan elde yıkayacaksın.

kirli çamaşırını görmesin diye hemen poşete koyup çöpe atacaksınız.

sonra da " dostça ayırdık yollarımızı" diyerek boşanacaksın.

kaç sene gazını tutabilir bir insan efem?

Efem bunlara hazır mısınız?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• hazır olduğumu sanmıştım yanılmışım hayır hazır değilim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bu kadar abartmaya gerek var mı olayı bilmıyorm. evet amerıkan fılımlerı gıbı degıl evlılık ama hayalette dıl ya. karsındakı calısıyosa adam gıbı. sende evı cekıp cevırıyosan akşamları evde ıyı vakıt gecırıyosanız hayat mukemmel ıste. kımsse ulasılmaz dıl hayatta herkes aynı evrelerı gecırıyo karsılıklı sabır

0|1
    0|0
  • evı cekıp cevırecek sorumlulugunu alacak kadar gelıstıgımı dusunmuyorum ama senınle dagınık bır evde oturmaya razıyım dıyen bır koca bulursam kacırmam :D

1|0
    0|0
  • lütfen sürekli efem deyip durma. çok itici. okuyamadım bu kelime yüzünden.

1|0
    0|2
  • ay annem bunları sadece kadın yapıyor erkek hımbıl birşeye dönüşüyor çekilmez yani zor iş yaşayan bilir.

0|0
    0|0
  • arkadaslar korkmaya gerek yok hepimiz insanız.. yani insanlık hali.. ve evet hazırıımm

0|0
    0|0
  • Hazır olmak için eksiklerim çok var.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum, ama evlenmek niyetinde değilim pek.

0|0
    0|0
  • Peki sen arkadan dürttürmeyi bırakıp kızlara yanaşmaya hazırmısın...

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• termintör 3 deki ablayla mı evlendiniz siz? bu ne korku. bekarım karı boşamak kolay geliyor ama. evlenince de bunlar olacak diye birşey yok ya.

kadınların penceresinden bakarsak evlenmek onlar için daha zor, en azından bizim ülkemizde.

can tehlikesi var, boşansa bile devam ediyor.

0|0
    0|0
  • senin bu yazdıklarının büyük çoğunluğu evlilikte olmayacaktır.çünkü insanlar birbirlerinin kusurlarını severler, eksiklik ve fazlalıklarıyla mutlu olurlar... hiç kimse mükemmel değildir...

bunlarla ve daha niceleriyle birlikte bir yaşam güzel olacaktır...

bundan dolayı evet hazırım...

1|0
    0|0
  • hazırım, bir an evvel çoluk çocuğa karışmalı kayınbabaya tavlada eline vermeliyim.

1|0
    0|0
  • Böyle evlilik yaşayan var mı acaba ? Bizim milletin felsefesi :" kırk yıllık eşimin nesine hazırlanayım" olduğu için herkes bu dediklerinden evliliğe hazır sayılır efem.

0|0
    0|0
    • evet sonra da kocam kendine bakmıyor karım kendine bakmıyor yallah kapı önüne :)

• hazırlığın hazırlığını bile yaptım daha ortada hiç bişey yok. beyaz eşyayı bile aldım. ortada kız yok.

0|0
    0|0
  • efenm efem efem efem efem efem hiç bir zaman hiç bir zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...