Squat? ✌🏼️? Bakar mısınız?

2 gün arayla 100 squat yapmaya başladım 1 haftadır. Yani Pazartesi 100 squat- salı boş-Çarşamba100 squat-Perşembe boş gibi. 1'er gün aralıklarla yapıyorum. Yaparken biraz ayaklarım titriyor artık. Sizce bir zararı var mıdır bu kadar fazla yani 100 squat? 👋🏻

Güncellemeler:
Yanlış anlaşıldı galiba. Ben squat nasıl yapacağımı sormadım. 😄😌. 100 squat fazla olur mu bünye için. 1 haftadır böyle yapıyorum. Ne gibi etkileri olur anlamında. 👋🏻☺️

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• en fazla 60 tane

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• böyle olursun sıkıntı yok bence http://i.minus.com/iwy4rxwMms9VN.gif

0|0
    0|0
  • Youtubeye squat for women yaz
    İlk videoyu uygula.
    Benim bile çok güzel kadın kalçasına sahip olmamı sağladı. Ayrıca çok yararı oldu

0|0
    0|0
  • Yoktur devam et

0|0
    0|0
  • squatı çok yapmak çok fayda sağlar diye birşey yok. önemli olan ağırlıkla yapmak. yaptıkça ağırlığı artırmak gerek.

0|0
    0|0
  • Set ve tekrar sayıları diğer yapılan hareketlerle uyumlu olmalı, tek seferde 100 yerine 4 set 25 er tekrar yapmak daha fazla faydalı olur. 1 er gün arayla yapmak mantıklı gibi gözüksede büyük adele olduğundan 3 günde 1 yapılması daha iyi gelebilir. Ek bir bilgi her egzersiz sonrası çalıştırılan bölge soğuk ( Buz gibi ) uygulandığında laktik asit birikmesini engeller.

0|0
    0|0
  • 3 veya 4 set halinde ara vererek yap. Set arasında 1-2 dakika arası mola ver. Her sette 15 tane yapman yeterli. Squatın yanına, karın egzersizleri, bisiklet vb eklemeler yaparsan daha verimli olabileceğini düşünüyorum. tek başına squat yetmez.

0|0
    0|0
  • Yok la yeni alisiyon, düzenli oldukca gecer, kaslarin gelisir, daha bir hafta yapmissin, yoruldugunda birak acalen ne, dereceyi yavas yavas yükselt.

0|0
    0|0
  • Zararı yok ama kalçayı sıkıştırır dikleştirir o amaçla yapıyorsan sorun yok :)

0|0
    0|0
  • 100 tane çok fazla. hergün yap 30-40 tane yap böyle daha yararlı olacaktır.

0|0
    0|0
  • İlerde seni analdan çok becerirler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yeni başladıysan fazla fix 50 , bacak-bacak içi titremesi faydasını gördüğünün kanıtı.

0|1
    0|0
  • Oyle bos squat yapmakla olmaz. Agirlikla yapman lazim. 100 squatla baslaman dogru değil bence. 10ardan 3 set yapsan yeterli ilk basta. 10-15 kiloyla baslaman yeterli olacaktir diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • 50 ile başlayıp arttirabilirsin. Internette program var 30 gunde squat diye onlari uygulayabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...