Hafta 1 gün siviliz sizce ne giymeliyim yarın?

haftada 1 gün okula sivil gidiyoruz sizce ne giymeliyim link olarak önerilerinizi atarmısınız lütfen..

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• huni tak git

kafaya

0|0
    0|0
  • pantolan yada etek üstüne ince birşey onun üzerinede ince bir mont yeterde artar

:)=

1|0
    0|0
  • canın ne istiyorsa onu giy ama montsuz çıkma akşam gezceksen ;)

1|0
    0|0
  • takma o kadar kafana ister radikal ol ister eşofmanları çek git. ama dersenki başkalarının yorummları önemli etrafım fame dolu eşofman giyemem falan o ayrı konu. ben şahsen arkadaşlarla buluşunca bakıyorum herkes jeans kot pantolon son 1-2 senedir herkes elinde prof makina parklarda bahçelerde cafelerde famecilik oynyuyo herkes doğallığını kaybetmiş (eşofmanları giy git :))))

0|0
    0|0
    • :D hahah eyw.:D

• :D:D kot polo slim gömlek tuylu yelek adidas rom beyaz düşünüyrm ve beyaz bı canta nasıl olr.?

• tarzını sevdim desem :D saç nolcak peki ? topuz yapıp kalemlemi tutturcan :)))))

• Biz her gün sivil gidiyoruz da ne oluyor.

0|0
    0|0
  • liseli gibi git :D

0|0
    1|0
  • Süper bir mini etek ve içte sütyen olmadan çok dar bir tişört.

Dedim. Giyecek misin?

0|0
    1|0
  • kot tişört.

0|0
    0|0
  • Farklı bir şey giymek istiyorsan o gün herkesin giymediği yani sivil olmayan kıyafetini giy! Unutma farklılık yeni sıradanlık...

0|0
    0|0
  • Kareli mini etek giy. ÜStüne de en darından bi tişört olur gömlek olur. Son iki düğmenide açık bırak.Ama o şapkayı çıkar.

0|0
    0|0
  • okul kiyafetini giy herkesten farkli olursun

1|0
    0|0
  • Soruya bak mk sırf soru olsunda salak salak şeyler yazmayın kardeşim biz her gün sivil milelt nerdeyse pijamayla gelio el insaf yapamyın böle şeyler.

0|0
    0|0
  • Kıyafet giy , ne giyiceksin ki :D

0|0
    0|0
  • boyacı tulumu t-shirt bide bahçivan botu giy

0|0
    0|0
  • ben okula haftada 1 gidiyordum zaten o nedenle o konuda çok tecrübeli değilim

0|0
    0|0
  • yakısanı gıy

0|0
    0|0
  • Elbise dolabının linkini gönder ;)

0|0
    0|0
  • yakısanı gıyy

0|0
    0|0
  • nasıl yaaa