Bekliyorum ama gelecek mi?

biz 3 ay önce tanıştık, 1 ay konuştuk ve sevgili olduk. her şey öyle güzeldi ki masal gibi :) 2 ay boyunca hiç bir sorun yoktu ufak tefek tartışmalar dışında, bunlar olabilecek şeyler tabi. şimdiyse ayrıyız. daha doğrusu ben öyle biliyorum. ablama; kafam çok karışık beklesin biraz, ne ayrıldık ne ayrılmadık, dedi. bu ne şimdi? 10 gün tek mesaj bile atmadı çok yalvardım ama hiç bir cevap alamadım. 2 kere karşılaştık ama ben hiç bakmadım, oda benle konuşmak için bi çaba sarf etmedi doğrusu.

bana bir anda soğuk davranmaya başladı her şey gayet güzelken, ne olduğunu anlamadım, sorguladım haliyle. o benden kaçtı anlatmadı. sorun kardeşiymiş, hasta ve ona üzülüyor. anlıyorum bu durumu kardeşinin durumu bayağı ciddi. ama bunu bana anlatması gerekmez miydi? en azından o zaman ne olup bittiğini sorgulamak yerine ya susardım yada destek olurdum, hangisini isterse işte, asla zorlamam onu.

dün aksam konuştuk beni sevdiğini hayatında kimse olmadığını söyledi. neden böyle davrandığını, mesaj atmadığını sordum bilmiyorum dedi. ne olacak şimdi diye sorduğumda; seni seviyorum bana biraz daha zaman ver lütfen bekle beni dedi annesi de biraz sabretmemi beni bırakamayacağını söyledi. bende bekliyorum tabi başka seçenek yok çok seviyorum çünkü onu, gelmese de bekleyeceğim, o benim ilkim ve her şeyim.ama ne olacak şimdi gelir mi gerçekten, habersiz beklemek çok zor.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bu kardesının hastalıgı onu cok ama cok uzmus..kımı erkek boyle yapar dıs dunyaya kendını kapayıp kımseyle konusmaz ..sımdı senın ona mesaj cekmen bıle ona kulfet gelıyordur cunku onun kafası şu anda baska yerlerde...zaten gereken mesajıda sana vermıs ben senı sewıyorum ama sana donmıcem bana zaman ver demıs bence yeterlı bır cevap..

her ılıskıde ınsanların bıraz zaman ıhtıyacı olur..bence sen onun ıstedıgını yap .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Beklenen şey eğer beklettiğine göre beklenecek bişeyse, gelmeme ihtimali bile olsa beklemenin verdiği heyeacn için bile beklenebilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bahane bu ayrılmak icin benmde sevgilimn annesi hasta cok ama beni bırakp gitmedi tam tersine destek oluyorum ona bahane uydurmus seni bırakmak icin kimse seni sevmiorum demez ztn

0|0
    0|0
    • buda bir ihtimal ama böyle bir oyun oynamaz, o kadar duygusuz değil, bunu biliyorum az çok.

Yükleniyor...