Kızlar, squat yapıp faydasını gören var mı basenler gidiyor mu?

squat yapıp faydasını gören var mı basenler gidiyor mu? günde ne kadar yapıyorsunuz

1|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere yaptim 2 gun hasta yattim ya dkfkfk

1|1
    0|0
    • ilk gün 50 tane yaptım ertesi gün hamlaştım bacaklarım çok kötü şu an :D

Kızlar Ne Diyor 4

• lh3.googleusercontent.com/.../vxUhxRmh-uUb2puyY2QsNR_JmsPzjPYFV-YES8ArB4h8IOfoI2TGPrXrsCQy08_O3EYS4uV5uHi_688yGjvLY_4cBdXQVF42oF-K8TjTtr2QLQ9ObTK8z3vC3f5Xy0B3ZePiIjE82_iW7gVRqqEYt9FQkgexEJCD8y8=w316-h465-nc

periyodik tabloya göre yapıp besin+koşu sıkı ve toplanıyor kalça.
    ek olarak bel çevresine de faydası var.

4 ay yaptım belim ince olup arkası kalkınca yakıştırmadım bıraktım.

0|1
    0|0
  • Sadece topluyo ve bayaaaa sıkılaştırıyo -inceltmiyo -hepten göze batırıyo:Dd

0|0
    0|0
  • Agirlikla calisirsan 10kg ve uzeri ust bacak kalinkasir 1-2kg likle Calisirsan squata daha iyi olur derim lounge yapma yanlarin cikar basen gibi benden tavsiye 👍

0|0
    0|1
  • ah gidiyor gitmezmi ben squat challenge yapıyorum 18. günde bıraktım keşke bırakmasaydım az kalmıştı. ama canım çıkıyor işte

0|0
    0|0
    • squat challenge de 30 gün yapınca ne oluyor yeterli mi? bir de ordaki sayılar gittikçe artıyor 3 sette mi yapcaz ara vere vere nasıl yaptın sen

• Ben de squata başladım 4. günümdeyim. Tek sorunum basenlerim. Squat basenlerimi inceltir mi?

• İnceltir ilk etapta yağları giderir ve sıkılaştırır. yani cokcok prof yapmayacagınız icin sorun teskil etmez

Yükleniyor...