Spor ile ilgilenenler bi göz atabilir mi? :)

günlük 25 tane falan mekik çekiyorum, ancak ilerde halk arasında baklava denilen kaslardan olusmasından korkuyorum. günlük 25 tane ile olmaz dimi ? :)

0|0
1|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda bitmek bilmeyen bir bilgisizlik var mekikle karın kası oluşmaz geliştirilmez..Mekik çekerken karın bölgesi değil karınla kasık arasındaki bölge çalışır alt karında diyebiliriz..Bu bölgeye yapılan basınçdan dolayı yorulur mekiki bırakırız karın kasları yorulduğundan değil..Karın kası geliştirmek için kesin sonuç veren iki hareket var..1-Mekik için yattığımız pozisyon gibi uzanarak iki bacağını kırıp kalçanla beraber karın bölgene sıkıştırmakt 2-Yere yan yatıp tek dirsekle destek alarak karın ve kalçanı yukarı aşağı oynatmak..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 28

• imkanısız:)günlük 5bin mekikle 6 ayda yapılabilir ancak

0|0
    0|0
  • 25 ile baklava yapamazsın.

Ronaldo bile günde 2000-3000 cekiyor

spor iyidir. cekmeye devam

0|0
    0|0
  • O baklavalar öyle kolay kolay çıkmaz :) ama şunu unutmamak gerekir göbek varsa kası içeride toplar yani kas içer de oluşur ama baklava çıkmaz :) alt karın üst karın olarak fit bir vücudun varsa çok uzun süreli yaparsan erkekler gibi olmasa da belli eden bir karın kasın ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • Ben günde 200 tane çekiyorum da oluşmuyor 25 taneylemi oluşacak. Bırak baklavayı şöbiyete bile razıyım.

0|0
    0|0
  • korkuya bak:DDDDDDDDDDDD

0|0
    0|0
  • ben günde 150 mekik 100 ters mekik ve 100'de karın gerdirme hareketleri yaptım 8 ay bu böyle devam etti ama baklavalar çok abartılı çıkmadı senin çektiğin 25 mekik ile mi çıkacak :)) korkma canım 25 mekik ile baklava değil şekerpare olur o karında :))

0|0
    0|0
  • öncelikle karın kaslarının görünür olması için vücut yağ oranının en fazla %9-10 olması lazım.ayrıca bunun çekilen mekik sayısıyla da alakası yoktur.önemli olan kasa gönderdiğin uyarının şiddetti ve kasın ne kadar zorlandığı önemli.ağırlıkla yapılan 15 tekrarlı mekik bile kasın çok iyi hacim kazanmasını sağlar.yani senin iş zor merak etme gözle görülür bir sonuç alman bile en az 2-3 ay sürer:)

0|0
    0|0
  • imkansız ben günde 300 tane çekiyorum ayrıca bir tavsiye karın kası gün aşırı çalışılır yani bir gün çalıştıysan bir gün çalışma ve 25 tekrar bir işe yaramaz atıyorum ön karın çalışıyorsan 12 tekrar yapıp 30 saniye kadar dinlenip bir 12 tekrar daha bir dinlenme daha bu şekilde 3 set yapman lazım karnın 3 bölge olduğunu düşünürsek 3 ayrı bölge için ayrı ayrı bu metodu uygulamazsan karnın sıkılaşmaz boşa çalışmış olursun

0|0
    0|0
    • hmm anladım, tesekkürler öyle daha mantıklı. sadece erkeksi bi görüntü oluşmasından korkuyorum yoksa cekerim sorun degil

• günlük 25 taneyle birşey olmaz. Ama günlük set halinde 5x25 yaparsan iki aya kalmaz baklavalarını saymaya başlarsın. :)

0|0
    0|0
  • :))) gunluk 25 mekıkle anca gıdıklarsın o kaslarını okadar..hatta sole solıyım hanı bazen katıla katıla gulersnde karnın agrır ya..işte anca o etkıyı verır 25 mekık o kadar :D

bu zamana kadar gulerek de baklava cıkartanını gormedım :D o yuzden sorun yok

0|0
    0|0
  • ben bi dönem vücut çalıştım amatörce ama orantısız değil :) ben günde 20x5 yapıyodum 2-3 ayda vücüdüm kaslı baklavalı oldu ama yapmadan önce kilom vardı farkettim ki iyice hayvanlaştım :)) bıraktım sonra. soruna gelirsek baklava çıkmaz ama karın bölgen fit olur ideal yani

0|0
    0|0
  • zayıflığına önceden olan kas miktarına falan bağlı.oluşabilir yani.ama çok hafif baklava sorun olmaz.oluştuğunu görürsen bırakırsın.

0|0
    0|0
  • Olur ama çok zor olur arkadaşım merak etme :) Öyle kolay kolay çıkmaz o baklavalar :) Ayrıca mekiği nasıl çekiyorsun şekil olarak? Yanlış çekiyor olabilirsin belki :)

0|0
    0|0
  • olmaz merak etme spor yapan kızlar herzaman daha çekicidir şekilli bir karın seni daha sexy gösterecektir

0|0
    0|0
  • niye olum biz baklava yapmak için ugraşıyoz sen olmamasını mı istiyon olur...Ama sen olmasını istemiyorsan barfix çek şınav çek onlar pazu omuz kas gögüs felan yapıyor

0|0
    0|0
  • mekik çekerken düz çekme

25 düz

25 sağa eğil

25 sola eğil

zaten merak etme öyle erkek gibi baklava çıkmaz kolay kolay en fazla 1 2 sene yapancaki belli olsun

0|0
    0|0
  • 25 mekik ile olacak iş degil baklava karın kasında olmak için. senin yapmış oldugun sadece seni forumda tutar

baklava kası yapmak istiyorsan sayıyı baya yükseltmen ve güç çalışman gerek bunun için de bir bady salonuna yazılabilirsin

0|0
    0|0
  • yok yok olmaz merak etme baklava kaslar yağ olduğu zaman oluşur sende aşırı yag yoksa poblem olmaz sanırım

0|0
    0|0
  • 3 yıldır sporla uğrasıyorum. Yağsız bir yapınız varsa 25 mekikle dahi uzun vadede "abdominals" kaslarınız bellirginleşir. Bilginize :)

0|0
    0|0
  • karin yaglarini yakmak icin ideal bi sey olmaz erkeklerde baklava kizlarda ise kolon kas yapar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 1

• İmkanı yok... O baklavaların belirginleşmesi için disiplinli bir şekilde karın bölgesine yönelik çalışma yapman, protein+karbonhidrat alımını dengede tutman, düzenli beslenmen gerek. O abdominal kasların belirginleşmesi için vücudunda yağ çok ama çok az olmalı. Günde 25 mekikle bir halt olmaz, korkma :).

Sen günde 25 mekik çek, sağlıklı beslen ve yürü... Yürümek insanın her yerine yarıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...