İntihar etmek istediniz mi, düşündünüz mü, aklınızdan geçti mi?

Hiç intihar etmek istediniz mi, denediniz mi, etmiş olsaydınız etmenize değermiydi?

0|0
17|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Geçti çünkü evden bile çıkamayan sakat kalma tehlikesi olan 7/24 acı çekmek zorunda kalan bir insandım sonra pes etmenin ne kadar salakca bir şey olacağının farkına vardım ve vazgeçtim :D iyi ki de vazgeçmişim

0|0
    0|0
  • Istemedim, düşünmedim, aklımdan geçmedi.

0|0
    0|0
  • istemedim, düşünmedim, aklımdan geçmedi

0|0
    0|0
  • düşünüyorum. her canım sıkıldığında düşünüyorum. :) sadece düşünüyorum.

istiyorum ama her istediğimi pat diye yapmam. karar veremedim intihar etmeli mi etmemeli mi.

0|0
    0|0
    • intiharı düşünme. Yerine güzel şeyler düşün.

• öyle deme. aslında güzel bi şey. bi kaçış yolun var. her şeye son verebilirsin. ne delice ne muhteşem bir şey. aslında sıkıldığında istesem gidebilirim demek bambaşka. :D ama tabi o cesarete eremedim ama sonuçta benim elimde. çok çok istesem olabilirdi.

• 1|1
    2|1
  • benım canım tatlıdır. yapmam oyle seyler

0|0
    0|0
    • aferin sana. Hiçbir sebep intiharı gerekli kılmaz.

• bencede sokakta bulmadık herhalde bu canı herkes elbet bıgun olcek barı bu dunyada adımızdan soz ettırecek bıseyler yapıp oyleolelım. ne guzel adam gecen pazar atmosferın bılmem kacıncı katmanından atladı al ıste tarıhe adını yazdırdı bız de boyle seyler yapmalıyız

• çok istedimde aileme evlat acısı yaşatmamak için vazgeçtim

1|0
    0|0
  • Dusunmedim ama birilerini öldürmeyi cok istiyorum

0|0
    0|0
  • hastanede kaldım evet

=)

0|0
    0|0
  • Denedim. Sonrada yemeyince yoğurt yedim.

0|0
    0|0
  • 40 yıl düşünsem intihar etmek aklıma gelmezdi varya ne insanlarsınız :D

0|0
    0|0
  • Düşündüm ama vazgeçtim sonradan.

0|0
    0|0
  • istedim , denedim 3 gün hastanede yattımm.. psiklojım cok bozulmustu .. asla yapmam bır daha degmezz...

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun. Size birşey olsaydı değermiydi hayatınıza kasdetmeye?

• o da bana bı ısaret Allah canı almayınca almıyor ..2 3 defa da kaza gecrdm hala hayattayım.. hastanede aılemı o halde gorunce aklım basıma geldıı .. onlara boyle bı acıyı yasatamam bır daha ve Allahın verdıgı cana bır daha kastetmem..

• Evet bazen bitse de gitsek diyorum. Sacma sapan bi dunya. Gercek olanin ne oldugu belli degil. Sonuc belliyken uzatmalari oynuyoruz. Bekliyorum bakalim.

0|0
    0|0
  • Ettim ve çok akılsızca olduğunu yeni anladım. Bir de beni intihar etme sebebim olan genç adam yetiştirdi hastaneye haha :)

0|0
    0|0
    • Büyük geçmiş olsun. Peki sebebinle halen görüşüyormusun.

• Hayır simdi cok baska bir hayatım var. Çok lanet bir insandı o

• etmeye kalkıştım belki şu an ölmüş olacaktım ama vazgeçtim, hayata bir şans verdim ama şu an değişen bir şey yok.. hatta daha da kötüsü belki... ama bekliyorum burada yaşıyorsam mutlaka beni mutlu edecek bir gelişme olacak. olmazsa da daha da kötüsü olursa tekrar düşünebilirim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...