Kreatin kullanan var mı? Hangi marka kreatin kullandınız?

Kreatin hacim mi arttırır bir bilginiz ya da tecrübeniz var mı?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

• Önemli bir aminoasit arkadaşın da dediği gibi vücut su toplar kaslar daha dolgun gözükür ama dediği gibi bol su tüketmen gerek gerçi hep bol su tüketmek gerekte kreatin kullanıcaksan biraz daha fazla olmalı

0|0
    0|0
  • kreatin kaslarda su tuttuğu için iri gözükebilir. ama kullanımı bıraktığında vücut o suyu atacak ve eski haline gelecktir. benim kullandıklarım musclepharm ve BPİ Build HD kullanıyorum

0|0
    0|0
  • micronized kreatin power kullanıyorum kardeşim yararını görüyorum kasları büyütüyor ayrıca spordan önce asitsiz meyve suyuyla içiyosun daha enerjik oluyosun farketmesen bile daha fazla ağırlığa girebilcek enerjiyi hissediyosun

0|0
    0|0
    • optimum nit. yani markası. ben hardline almayı düşünüyodum

• supplementler. com diye site var. ordan daha önce whey de aldım. sen nerden alıyosun burdan düşünüyorum siparişi

• optimum whey ve kreatin almıştım protein7. com dan orda fiyatlar daha ucuz en son whey3matrix aldım suplementlerden ikiside iyi ama protein7 bazı ürünlerde daha ucuz fiyatı var

• kreatinde marka farketmiyor en iyiside monohidrattır

0|0
    0|0
  • Eskiden kullanıyordum.

0|0
    0|0
  • Ben kullaniyorum hacimle alakasi yok vucut su toplar onu kulanirsan bol bol su tuketmen lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...