Ayrıldığımız günün tarihini biliyor mudur?

Erkekler mesela bir kızla çıkıyorsunuz ve seviyordunuz birbirinizi sizi ayırdılar yani ayrılmak zorunda kaldınız.O ayrılık gününü hatırlarmıydınız ? Konuşmaları,tarihi ve saati ? Sizce seven bir erkek bunu hatırlar mı ?Sevgilimden ayrılalı tam 8 ay oldu bugün :( ve bugün onu gördüm öyle bir baktı ki içim gittii :( Sizce ayrıldığımız günü hatırladığı için mi uzun uzun baktı ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• hatırlamak önemli değildir. erkekler tarihe dikkat etmez. kızlar dikkat eder. seviyosa güzel günleriniz aklına gelir. tarih meselesini kafaya takma boş yere :)

1|0
    0|0
    • hmm...Gerçekten bişeyler bile hissetse düşünür mü beni ? yani gece başını yastığına koyduğunda aklına geliyormuyumdur ? ve beni hala sevdiği için mi bakıyor sizce ? ayrı olmamıza rağmen!

• hmm... Buna yaparsm bana tekrar döner mi ? yoksa benmle aly mı edr ?

• alaycı tip değilse geri döner. ciddi ve heyecanlanmş gbi konuş. duygusal yaklaş ona. (bn yemekdeyim sonra yazarım sana kib :)

Erkekler Ne Diyor 10

• eski eskidir mazide kalanı ve hatılarını hatırlamamaya çalışırım ve bazen hatırlamam gerek yok

1|0
    0|0
  • tarihi hatırlamaması sevmediğini göstermez önemli olan o anı unutamaması

1|0
    0|0
  • hadi çıkmma gününu hatırlayalim eywllah önemlidir ama ayrildiktan sonra herşey bitimiş ve seni unutmuşsa birak tarihi seni bile hatırlayacağini sanmiyorum tanimak için bakmiş olbilir

0|0
    0|0
  • hafızada gereksiz yer kaplayan tarihlerden birisi.

0|0
    0|0
  • 3 tanesini biliyorum ...

0|0
    0|0
  • Konuşmalar belki de tarih ve saat tabii ki hayır.

0|0
    0|0
  • ben hiç hatırlamıyorum öyle şeyler ya. yılı tutturursam iyi

0|0
    0|0
  • bilmem mi 04.04.2012...04.04.1997 den sonra iki,nci ölümüm...ve kadere bak ki aynı tarih...

0|0
    0|0
  • Ben hatırlıyorum ama hayatıma bi' getirisi ya da götürüsü yok.

0|0
    0|0
  • Sallamaz bence seni :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• normalde tarih falan nedir onu bile bilmez erkekler heleki ayrılıgın hiççç:) onlara dha dün ne yedin diye sorsan ona bile cevap veremezler sor istersen:) bu duruumu takmamalısın..d

1|0
    0|0
  • Sen baktığın için kafasını çevirmemiştir.

0|0
    0|0
  • Ne cıktıgım nede ayrıldıgım gunu hatırlıyorum.

1|0
    0|0
    • Neden ki ? kızlar genelde tarih tutar bence

• Sen adım at ıntıkam almaz bu sefer :)

• inş. canım inş..

Yükleniyor...