Sizce seviyor mu yoksa ben mi öyle hissettim?

sevdiğim biri var askerde . beni sevip sevmediğini anlamadım eniştemin yani ablamın kocasının kardeşi . onlara gittiğimde bende küçük kardeşime bile hoşgeldin falan diyo ama benimle hiç konuşmuyo . onlara gittiğimde beni gördüğü ilk an 1 2 dk falan gözlerimin içine bakıyo . bundan önce ablama bi kız var askerden geldikten sonra onunla evlenmeyi düşünüyorum falan demiş ama ismini söylememiş herkes beni anlattığını söylüyo ama ben karasızım düşüncelerinizi söylermisiniz lütfen ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ortada bişey yok haliyle düşünecek birşey de yok, kesin bir söz vs olursa onu o zaman düşünürsün. Şimdilik hiç birşey yok diye devam et hayatına. Varsa hoşlandığın başka biri filan onunla ilgilen ya da ne yapıyorsan onu yapmaya devam et.

Varsayımlarla olacak şey değil, net bir tavır ya da davranış yok. Sadece herkes öyle zannediyor.

0|0
    0|0
    • evet bende zaten bilerek ona ilgisizmiş gibi davranıyorum

• ortada bişey yokken böyle umutlanıp sonradan büyük hayalkırıklığına neden olur aman diyim

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayırlısı.. Sende de var biraz karşılık gibime geldi? Anlattıklarına göre evet muhtemelen o kişi sensin..Nasipse olur...

0|0
    0|0
    • evet teklif etse evlenebilirim ama oyalarım önce bana verdiği değeri ölçmek için yani zorlarım bi süre hala peşimdeyse evlenirim

• inş. benimdir çünkü onunla bi ömür mutlu olabileleceğimi düşünüyorum...

• Hakkında hayırlısı gönlünce bir hayatın olur inşallah :)

• umutlanma yoksa hayal kırıklığı çok kötü olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sana hoşgeldin diyemiyorsa,kesin sana aşık :) hele birde kaçamak bakışlarla sana bakıyorsa..

0|0
    0|0
  • 1 2 dk'ka çok uzun bir süre göz teması için bence ancak seven bir erkek o kadar uzun bakar ;)

0|0
    0|0
    • bana baştan aşağı süzerek baksaydı sevmediğini anlardım özellikle gözlerime baktığını gördüm buda umut verdi sevdiğine dair

• ben birazda olsa inanırım burçlara :) ama inş. sonunuz iyi olr canım :)

• saol inşlh...

Yükleniyor...