400 metre mesafeyi 79 saniyede koşmak zor mu?

Öncelikle ciddi cevaplar istiyorum benim için bu çok önemli , 400 metre mesafeyi en fazla 79 saniyede koşmam gerekiyor bu çok mu zor?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Boyun kac?

0|1
    0|0
    • 1.90 küsür boyum var

• Bildiğim bir hocadan yardım alayım o zaman bu arada yardımın ve benimle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim :)

• Ne demek kardesim her zaman bu konuda yardim almak istersen burdayim ben sporculari severim. dedigim gibi hemen baslamalisin yolun acik olsun. basaramaman icin hicbir engel yok. azmet ge basar. kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok zor değil antremanla yaparsin ama her gün antrenman yap atletizm çok nankör bir spor 3 gün yapmayinca bile hamliyosun

0|0
    0|0
  • Zor olabilir

0|0
    0|0
  • Ben 3 dakikada koşuyorum 400 metreyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Askeri okul için anladığım kadarı ile ve o sınava giren biri olarak söyleyim sana
    biz 30 kişilik bir grup halinde koştuk tahmini 90 ile filan bitirdik ve geçtik öyle çok sıkı bir süre tutma olayı yok gruptan kopma yeter

0|1
    0|0
    • Aynen hava harp okuluna girmeyi planlıyorum sınavları haziranda hafif kilom var ve dışarda koşmaya denediğimde biraz çabuk tıkanıyorum , bayılacak gibi oluyorum , yani 400 metre dayanmamı sağlayacak bir şeyler yapmam lazım

• Valla 85 saniyeydi bizde de bir heptatloncu çocuk vardı yardırdı koştu biz bir grup öyle 90 saniyede filan geldik :) takma o kadar o heyecanla koşuyorsun merak etme :)

• yok koşamazsın çok çalışman lazım 200 metreyi geçince tıkanıp kalırsın 79 saniyeyi koşman için hüseyin bolt gibi olman lazım :))

0|1
    0|0
  • Kondisyonun varsa çok zor değil ama çok kolayda değil

0|1
    0|0
  • Kosarsin biraz antrenman yap
    cok zor değil daha kisa surede bile kosabilirsin
    biraz çalış mutlaka öncesinde

0|1
    0|0
    • Dışarda koşu yapıyorum fakat sigara kullanmadığım halde hemen tıkanıyorum , koşuya devam etsem bu gelişir mi?

• Eyvallah abi sağolasın yardımcı olduğun için öyle yapıcam bakarsın senin sayende kazanırım :)

• Kazanirsin kardesim azim yeterli

• Arad spor yapan bir insansan cok kolay

0|1
    0|0
    • İşten dolayı bayadır saldım nerde spor yapabilirim hani fitnessamı yazılayım yoksa dışarıda koşu mu yapayım?

• Fitnessta hocanin sana yaptiracagi antreman ile o kadar kondisyon calisamazsin sen en iyisi disarda kosuya cik arada depar at arada tempolu kos ki cigerlerin acilsin

• Dışarda arada koşuyorumda bizim mahallede koşacak bir alan yok sokağın ortasında da zor oluyor ama mecbur bir şeylere katlanıcaz artık

• Kosulur calisilirsa

0|1
    0|0
  • Yapılır sikinti yok ;) sadece nefesini iyi ayarlaman lazım

0|1
    0|0
  • 79 zor 84 sn. İdeal :/

0|0
    0|0
  • Zor değil bence çalışınca olur kondisyon bolca uygun ayakkabı ver deparı

0|0
    0|0