Spor salonuna gidip zayıflayanlar bakabilir mi?

Merhaba. Bende yazilmak istiyorum ama gidecegim salondaki hocalar çok iyi program hazirlamiyormus sanırım. Hazirana kdr 6 7 kilo vermek istiyorum. Sizce ne yapmaliyim? Evde yapilan egzersizlerle olacak is degil bence bu 6 7 kiloyu vermek ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben okulun salonuna gidiyorum. nabız önemli onu aletin tutacaklarını tutunca ölçüyor. koşu bandı ve bisiklette hesap şu:220 den yaşını çıkartıp yüzde yetmişini alıyorsun yani mesela 220-20=200 200*%70=140 bu hesabın sonucuna göre kullanmalısın 146-47 yi geçmemeli yarım saat koşu 10 dk bisiklet (eğer vvücut yağları bacak bölgesindeyse) ya da direk zayıflama modunda başlatırsın.

0|0
    0|0
    • Bacakta aynen. Offf kafan karışık sanki salona yazilmadan dsiplinli olmayacak bu is gibi. Evde falan bişey oluyo insan bosveriyo dsiplinli olmuyo

Erkekler Ne Diyor 4

• merak etme verirsin ama spor yapman şart salonda. hocaların zaten en uygun programı verecektir sana. bende öğrencilerime verdiğim programlarda ortalama 7-8 kilo veriyolar ayda.

0|0
    0|0
  • spora gitmeden akşamları 1.5 saat koşu ve hamur işini biraz azaltarak o kiloyu sende rahatca verebilirsin

0|0
    0|0
    • Ya olduğum şehirde koşu yapacak yer yok.

• sadece hamur işi ve şekeri kes o zaman akşamlarıda evde mekik ve sınav çekmeye çalış nerde yaşıon nie koşu yapacak yer yok orda

• Bir bucuk ayda cok rahat vermen lazim

0|0
    0|0
    • Ama nasil ya sadece bir kosu bandi için o kdar parayi salona bayilmak isime gekmiyor zaten kaldigom yirtta da bir tane kosu bandi var sıkılıyorum ben kosu bandinda.

• Yedigin ve ictigin seyleri degistirerek gunde 1 saatte yuruyerek olur bence...
      ama 7 kilo verdikten sonra sarkma olmasin istiyorsan salon sart...

• yapman gereken tek sey koşmak ve ekmek yememek ve yalı olan biseyler yemeyeceksin ve her aksam yatarken bir bardak su ic

0|0
    0|0
    • Kosu bandinda mi peki? Sıkılıyorum kosu bandinda da ya of

• Kizlar hep yan ciziyo bana ya :(

• neden ki onlardami korkuyor yoksa

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendinde zayıflayabilirsin.

0|0
    0|0
    • Nasıl Cok zaman almaz mi

• Teşekkürler

• Önemli değil kısa zamanda verirsin kilo.

• Ben dun gittim bayıldım.. ac karnına gitmede

0|0
    0|0
    • Neler yaptrdi hoca

• Bende 7 kilo için basladim hazirana kadar vermek istiyorum.. koşu bandı squat ağırlık çalıştırdı aletlerde 1 saat aralıksız hareket ettim.. bir de beslenmeden bahsetti.. seker yok dedi tek karbonhidrat kaynağın yulaf ezmesi simdilik dedi.. yağsız protein ve haşlama sebze tukrt dedi

• Anladım inşallah faydasını görürsün

Yükleniyor...