Sorum Galatasaraylı arkadaşlara?

Sizin soylediginiz bir soz vardi buyuk takimlar basarilariyla kucuk takimlarda yendigi buyuk takimlarla ovunur diye.. Futbolda 1-0 yendigimiz macin ertesi gunu basketbolda Abdi Ipekcide bizi yendiginizde bir cogu arkadas etmedigi lafi birakmadi ama biz bugun euroleague'de final foura kaldik siz averaj takimi oldunuz sizin soylediginiz soze gore kim daha buyuk oluyo simdi? (basketbol icin cevap verelim)

• Fenerbahçe Ülker
    22% (2)50% (6)38% (8)Oy Ver
  • Galatasaray Liv Hospital
    78% (7)50% (6)62% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol icin solenmis bir soz baskete hic duymadim yani dunyada gecerli futboldur futbolda buyuksen iyidir nice dunya devlerinin basket takimlari yok ya da hic iyi degil bu soz futbol icin solenmistir soleyen kisiye baksaydin cozerdin zaten ;;)

0|1
    1|1
    • Çevir gazı yanmasın diyon yani :)) ayrıca bir takim final foura kalmis diğeri averaj takimi olmus yani burada ironik bir soru var sende bunu çözmen lazimdi yoksa Fenerbahçe Ülker ile Gs LH'yi kıyaslamak spor cahilliği olur Fenerbahçe 8-9 gömlek daha büyük takım..

• Karadenizli bari sen bunu deme :D:D dünya devi su anda gorselde 2 ispanyol real ve barça değil mi?

EEE final four yarı fınalde Fenerbahçe ülkerin olası rakibi Real madrid diğer maçtada olası maç cska ve barça :) atarken desteklı at

• Sadece onlarmi dunya devi chelsea bayern munih manu juve vs vs basket?

Kızlar Ne Diyor 2

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence şu futboldaki çirkinliği basketbola bulaştırmayalım. Zira ben basketbol takımınız ile gurur duyan bir galatasaraylıyım ve gerçek bir basketbolsever olarak FinalFour a en az sizin kadar sevindim. Sorunun cevabına gelince, takımınız tabi ki şu anda galarasaraydan çok çok iyi. Bunun tartışılacak bir tarafı yok. Ama lütfen basketbol şu gereksiz polemiklerden uzak bir spor olsun.

0|1
    0|0
  • Futbolla basketbolu kıyaslamak büyük cahillik. Temiz kalmış sporları da amigoluklarınızla kirletmeyin bence. Şahsen ben bir Galatasaraylı olarak gurur duydum, çünkü Türkiyeyi temsil eden bir takım niteliğinde. O yüzden haticeye değil neticeye bakmanızı tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Futbolla basketbolu burada kiyasladigimi söylemek bnce asıl cahillik..

• Neyse kardeş, ben yine büyük takımın getirdiği büyüklükle tebrik ediyorum. Neresinden anlamak istersen

• Tabikide Fenerbahçe Ülker kardeşim this is abdi ipekçi diye yazmışlardı birde komediler :=)

2|0
    0|1

0|1
    2|1
  • Kulati alin ondan sonra bunu yazin kupayi alnadan final bile otbasan bu soz gecerli olmaz

0|0
    1|0
Yükleniyor...